17.06 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Kmieć, Kaczan, Sobański, Dulas, Plis, Herman, Szerner
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Lubczyński, Oleksy, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki
3' Michał Herman
38' Tomasz Kaniecki
40' Radosław Szerner (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Tomasz Kaniecki (Bohater Auto Truck-u. To właśnie On wlał w serca swoich kolegów nadzieję na korzystny wynik w tym spotkaniu. Na wyróżnienie zasłużył też bramkarz Auto Truck-u, Marcin Borysewicz.)

Auto Truck potrzebuje trzech punktów z tego meczu by wciąż liczyć się w walce o utrzymanie. FC Zbieranina, która jesienią rywalizowała z najlepszymi drużynami w naszych rozgrywkach, teraz spada do najniższej klasy rozgrywkowej. Nie oznacza to jednak, że nie będzie chciała pokonać ekipy Grzegorza Krowickiego.

1' - Rozpoczęcie spotkania. O dziwo dużo przed czasem przybyli wiecznie spóźniający się Rafał Oleksy i Przemek Lubczyński.
3'   (0:1) - Nieoczekiwanie na prowadzenie wychodzi FC Zbieranina. Sędzia stosuje przywilej korzyści po faulu na Sobańskim, Wojciech Plis podaje do Marcina Hermana i po chwili piłka znajduje się w siatce.
5' Strzał Tomasza Kanieckiego z wielkim trudem broni bramkarz FC Zbierniny, dobitka Rafała Oleksego niecelna.
10' Ostatnie pięć minut to piłkaraskie szachy, z boiska powiewa nudą.
13' Przemek Lubczyński uderza z prawego sektora boiska lecz baaaaaardzo niecelnie.
15' Atomowy strzał Rafała Oleksego ! Piłka odbija się od poprzeczki i spada chyba tuż przed linią bramkową a następnie wraca w pole !!! To mógł być piękny gol !
24' Okazja dla FC Zbieraniny, Wojciech Plis trafia w poprzeczkę, piłka wraca ale ten już jej nie opanował.
30' Mocny strzał Grzegorza Krowickiego zablokowany przez obrońców.
31' Kontra FC Zbieraniny, Sobański wychodzi sam na sam z Borysewiczem... bramkarz Auto Truck-u broni nogami !
32' Idealna okazja dla Auto Truck-u, Lubczyński mając już przed sobą pustą bramkę zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i Łukasz Kmieć wybił mu piłkę spod nóg.
37' Minimalnie niecelny strzał Plisa z ostrego kąta.
38'   (1:1) - Auto Truck doprowadza do wyrównania !!! Tomasz Kaniecki oddaje celny strzał po długim rogu.
39' Mega niecelny strzał Lubczyńskiego z pierwszej piłki. Napastnik Auto Truck-u mógł najpierw przyjąć.
39' Wojciech Plis wbiega z piłką w pole karne, Borysewicz broni !
40' Ależ emocje w końcówce spotkania !
40'   (2:1) - Kontra Auto Truck-u 2 na 2... Przemysław Lubczyński podaje piłkę do Rafała Oleksego ale podanie to niefortunnie przecina Radosław Szerner.
40' Szybkie rozpoczęcie od środka, zamieszanie w polu karnym Auto Truck-u, Plis oddaje strzał ale znów górą Marcin Borysewicz.
40' Co za końcówka meczu !!! Lubczyński obsługuje idealnym podaniem Rafała Oleksego a ten będąc w dogotnej sytuacji trafia tylko w słupek !!!
40'+1' - Koniec meczu.

Po dramatycznej końcówce spotkania, Auto Truck zgarnia trzy punkty i pozostaje w grze o utrzymanie. Teraz trzeba pokonać Rozważnych i Romantycznych a następnie liczyć na przynajmniej jedno podknięcie Hectasu. W przypadku porażki z RiR, Grzegorz Krowicki i jego koledzy muszą liczyć na to, że Hectas przegra oba, ostatnie mecze.