Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki
Skład: Kapanowski, Kałuża, Matczak, Skornicz, Purtak, Zając, Makos, Jakimczyk, Jaz, Nowak, Rokita, Sola, Łaskawski
20' Łukasz Nowak
26' Waldemar Rokita
34' Łukasz Nowak
37' Łukasz Nowak
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Najbarwniejsza postać na boisku, strzelił aż cztery bramki dzięki czemu Capgemini wciąż ma nadzieje na utrzymanie. Na wyróżnienie zasługuje również Waldemar Rokita.)

Mecz, który może decydować o utrzymaniu w pierwszej lidze. Podopieczni Grzegorza Krowickiego wygrywając to spotkanie mogą zrobić olbrzymi krok w kierunku pozostania na zapleczu Superligi, porażka natomiast sprawi, że do ostatniej kolejki będziemy świadkami ich walki o ligowy byt.

2' Pierwsza dobra okazja Capgemini na zdobycie bramki, rzut wolny pośredni tuż zza linią pola karnego fatalnie rozegrali Łukasz Nowak oraz Jacek Jakimczyk.
5' Andrzej Kałuża dośrodkowuje w pole karne, Łukasz Nowak nie sięgnął futbolówki. Na boisku wciąż wynik bezbramkowy.
7' Na boisku przy ulicy Sarbinowskiej meldują się spóźnieni Lubczyński oraz Oleksy.
10' Przemek Lubczyński posyła prostopadłą piłkę do Rafała Oleksego, niestety napastnik Auto-Trucku trafia prosto w nogi Kapanowskiego.
12'  (1:0) - Jacek Jakimczyk strzela zza pola karnego i otwiera wynik spotkania.
13'  (2:0) - Capgemini podwyższa prowadzenie, Łukasz Nowak strzałem na raty pokonuje Borysewicza
17'  (2:1) - Dośrodkowanie w pole karne Piotra Onufrowicza, piłkę tuż przed bramkarzem trąca głowa Rafał  Oleksy, mamy bramkę kontaktową.
19' Konrad Łaskawski stanął przed szansą powiększenia przewagi, niestety jego dobrą okazję w ostatniej chwili przerwał Robert Szymański.
20'  (3:1) - Bramka do szatni. Łukasz Nowak zdobywa bramkę po solowej akcji od środka boiska.
23'  (3:2) - Auto-Truck nie odpuszcza. Tomasz Kaniecki dośrodkowuje z autu w pole karne Capgemini, piłka spada prosto pod nogi Rafała Oleksego a ten na raty zdobywa bramkę kontaktową.
25' Przemek Lubczyński strzela zza pola karnego, piłka przelatuje obok słupka.
26'  (4:2) - Capgemini ponownie odskakuje rywalowi, dośrodkowanie Jakimczyka z rzutu rożnego na bramkę zamienia Waldemar Rokita.
29' Okazja Capgemini do powiększenia przewagi nad rywalem, niestety podanie Łukasz Nowaka do Michała Makosa w ostatniej chwili przechwycił Tomasz Pieńkowski.
30' Rafał Oleksy próbuje zmiejszyć dystans do rywala strzałem z dystansu, piłka przelatuje nad poprzeczką.
34'  (5:2) - Długie podanie Waldemara Rokity w kierunku napastników, piłka przelatuje nad głowami obrońców i spada prosto pod nogi Łukasza Nowak który nie marnuje wyśmienitej okazji.
36' Przemysław Lubczyński strzela z rzutu wolnego, piłka przelatuje nad poprzeczką.
37' (6:2) - Auto-Truck na kolanach. Łukasz Nowak podwyższa prowadzenie po dobrym podaniu Waldemara Rokity.
38' (6:3) - Hat-trik Rafała Oleksego. Napastnik wykorzystuje podanie po dwójkowej akcji Lubczyńskiego z Onufrowiczem.

Drużyna Grzegorza Krowickiego zasłużenie przegrała z Capgemini, którzy byli tego dnia zdecydowanie lepsi. Porażka Auto Truck'u sprawiła, że walka o utrzymanie nabiera rumieńców. W następnym meczu Oleksy i spółka zagrają mecz o wszystko z FC Zbieraniną. Capgemini poszuka punktów w starciu z Orfin-em Studio.