10.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 1 : 0 )
Skład: Anioł, Gołębiowski, Raczak, Kittner, Kucharski, Krasoń, Grzegorzewski, Zdanowski
Skład: Mieszkalski, Mieszkalski, Makowski, Koczuk, Szczepiński, Szczepiński, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Kawiak
38' Paweł Raczak
6' Wojciech Szczepiński
30' Roman Kittner (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Wojciech Szczepiński (Kolejny świetny występ obrońcy Dizajn Studio, Wojtek nie tylko bronił dostępu do własnej bramki ale i włączał się do akcji ofensynych co zaowocowało fantastycznym trafieniem.)

Do niedawna oba zespoły tasowały się na pierwszym miejscu w 1 lidze, obecnie oba mają taką samą ilość punktów i walczą o miejsce promowane awansem. Bezpośrednia konfrontacja zapowiada się bardzo obiecująco.

3' Ależ okazja dla Dizajn Studio ! Andrzej Makowski wychodzi sam na sam z Aniołem i trafia prosto w niego !
6'   (0:1) - Fantastyczny gol Wojtka Szczepińskiego ! Obrońca Dizajn przyjmuje na klatkę wrzutkę Pawła Panejko i strzałem z półobrotu pokonuje Rafała Anioła !
10' Okazja do wyrównania, Krasoń uderza z dystansu ale piłka przelatuje nad poprzeczką.
13' Zembaty dostaje piłkę w polu karnym rywala po rykoszecie, staje oko w oko z Aniołem ale bramkarz Drink Team-u świetnie broni jedną ręką !
15' Panejko mija dwóch obrońców "Drinkowców", uderza zza pola karnego nad poprzeczką.
23' Dużo gry w środku pola, Drink Team mimo tego, iż przegrywa 0:1 wciąż gra swoje i nie decyduje się na otwartą grę.
26'   (0:2) - Dwójkowa akcja Dizajn Studio, Szewczyk zagrywa piłkę do Marcina Szczepińskiego jej lot przecina Roman Kittner kierując piłkę ręką do własnej bramki. Sędzie stosuje przywilej korzyści i uznaje gola.
30' Dużo akcji po obu stronach boiska lecz wszystkie bez celnych strzałów w światło bramki.
35' Drink Team ciśnie rywala próbując zdobyć bramkę.
38'   (1:2) - Defensywa Dizajn Studio wreszcie pęka ! Zdanowski zagrywa piłkę do Pawła Raczaka, który przyjmuje ją plecami do bramki, obraca się i trafia tuż obok bramkarza !
39' Drink Team atakuje całym zespołem, do połowy boiska wychodzi nawet bramkarz.
40' - Koniec Spotkania, Drink Team zdecydowanie za późno zabrał się do odrabiania strat i ostatecznie przegrywa 1:2.

Dizajn robi kolejny krok w kierunku awansu, Drink Team tą porażką nieco krzyżuje sobie plany i o awans będzie zdecydowanie trudniej niżdwie kolejki temu. Kolejnym rywalem ekipy Rafała Anioła będzie Cortez Paintball, Dizajn zmierzy się natomiast z kolejnym rywalem do awansu - Raiffeisen Bank.