05.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Mieszkalski, Mieszkalski, Makowski, Koczuk, Szczepiński, Panejko, Szewczyk
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki
Zawodnik meczu: Marcin Borysewicz (Obronił kilka groźnych strzałów. W końcówce meczu popisał się fantastycznymi paradami, po których ręce same składały się do oklasków.)
Ścisk jaki panuje w pierwszej lidze może tylko cieszyć oko kibica. Emocje są niesamowite, jednak dla drużyn walczących o awans bądz o utrzymanie jest to bardzo niewygodnie. Dizajn Studio wciąż myśli o awansie, żeby tak się stało muszą sobie poradzić z walczącym o utrzymanie Auto Truck-iem. Podopieczni Grzegorza Krowickiego przybyli dziś w bardzo mocnym składzie, niestety tego samego nie możemy powiedzieć o drużynie Pawła Mieszkalskego, jego ekipa przybyła na boisko przy ulicy Sarbinowskiej gołą siódemką bez najlepszego strzelca Wojtka Zembatego.

4' Doskonała okazja dla Dizjan Studio, Grzegorz Mieszkalski wpadł w pole karne  i oddał strzał na bramkę Auto-Truck, piłkę przed siebie odbił stojący miedzy słupkami Borysewicz, ta z powrotem wróciła do Grześka który próbuje po raz drugi strzelić na bramkę niestety  jego uderzenie blokują obrońcy.
7' Rafał Oleksy próbuje zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z dystansu, piłka przelatuje obok słupka.
10' Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Pawła Panejko, pomocnik zagrał do stojącego samotnie w polu karnym Mateusza Szewczyka, strzał z pięciu metrów napastnika Dizajn ląduje w rękach bramkarza.
13' Kolejna nieudana próba Szewczyka, tym razem Mateusz nie potrafił wykorzystać dobrego podanie Andrzeja Makowskiego i z kilku metrów trafia prosto w golkipera.
17' Paweł Panejko próbuje z dystansu, piłka przelatuje nad poprzeczką.
19' Indywidualny rajd Rafała Oleksego w ostatniej chwili powstrzymują obrońcy Dizajn Studio.
22' Radosław Plichta strzela z dystansu, piłka nabiera sporej rotacji i niczym spadający liść przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
26' Sędzia Andrzej Malec zastosował korzyść, zawodnik Dizajn Studio Paweł Panejko stanął przed znakomitą szansą na strzelenia bramki, niestety cała akcja zakończyła się fiaskiem.
28Rafał Oleksy strzela z dystansu, piłka odbija się od obrońcy i sprawia wiele trudności bramkarzowi Dizajn, Paweł łapie na raty futbolówkę.
30' Kontra Auto-Truck, Rafał Oleksy próbuje zagrać do wbiegającego w pole karne Kanieckiego, niestety w ostatniej chwili dośrodkowanie blokują obrońcy.
33' Rafał Oleksy strzela zza pola karnego i trafia w poprzeczkę !
35' Kolejna próba Rafała Oleksego, najwyraźniej dziś napastnik Auto-Trucku ma wielką chęć zdobycia bramki, tym razem jego uderzenie zza pola karnego na rzut rożny wybija Mieszkalski.
38' Piłka meczowa dla Dizajn Studio, Bartłomiej Koczuk zagrywa do stojącego samotnie w polu karnym Mateusza Szewczyka, napastnik mógł zrobić z piłką wszystko, niestety trafił w bramkarza który sparował piłkę na poprzeczkę. Futbolówka następnie opuściła pole gry.
40' Kolejna wyśmienita okazja dla Dizajn, bramkarz Marcin Borysewicz wyrasta na bohatera swojej drużyny, tym razem nogami wybił na rzut rożny strzał z metra Wojciecha Szczepińskieho.
40' - Koniec meczu.

Jedni i drudzy mieli swoje okazje. Niestety żadna ze stron nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyć i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. W następnym spotkaniu Dizajn Studio zmierzy się z w meczu na szczycie z Drink Team natomiast Auto-Truck powalczy z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie Capgemini.