04.06 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Magot, Statnik, Magot, Magot, Kowalczyk, Filipiak, Świtoń, Szulc
Skład: Dubiel, Całka, Raszeja, Warwas, Węgrzyn, Łutczak, Wisiecki, Pierzgała, Popow, Strzelecki
17' Dariusz Szulc
29' Damian Magot
14' Tomasz Dubiel
38' Krystian Warwas
Zawodnik meczu: Dariusz Szulc (Mecz nie stał na wysokim poziomie ale pozwolił Darkowi być ponownie najlepszym zawodnikiem na boisku. Strzelił bankowcom dwie bramki.)
Spotkanie, które jest ostatnią szansą dla bankowców aby włączyć się do walki o awans do Superligi. Porażka sprawi, że końcówka sezonów może być już tylko graniem o przysłowiową pietruszkę. W obozie drużyny trenowanej przez Mariusza Strzeleckiego szpital, w meczu przeciwko Dolmens-om nie mógł zagrać kontuzjowany Paweł Pondo oraz bracia Sebastian i Tomasz Staśkiewicz. Dolmens radzić musiał sobie bez nominalnego bramkarza i miedzy słupkami z konieczności stanął zawodnik z pola, Piotr Magot.

3' Złe wybicie piłki przez golkipera bankowców, ostatecznie futbolówka trafiła do Tomasza Statnika, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i nie trafił do pustej bramki.
5' Dwójkowa akcja Mariusza Strzeleckiego z Karolem Pierzgałą została zakończona groźnym strzałem nad poprzeczką tego pierwszego.
8' Długie podanie Damiana Magota do Marcina Filipiaka, napastnik będąc w doskonałej sytuacji trafia tylko w słupek.
12' (0:1) - Tomasz Statnik podaje na wolne pole do Dariusza Szulca, lider klasyfikacji strzelców podbiegł kilka metrów i precyzyjnie uderzył w długi róg bramki.
14' (1:1) - Bardzo szybkie wyrównanie, rzut rożny wykonał Tomasz Łutczak, dobrze wprowadzona do gry piłka trafiła do nadbiegającego Tomasza Dubiela a ten uderzając z pierwszej piłki umieszcza ją w siatce.
17' (1:2) - Raiffaisen Bank zostawił sporo miejsca w polu karnym Dariuszowi Szulcowi, napastnik pokazał już nie raz, że z takich prezentów lubi korzystać, pod naporem obrońców obrócił się z piłką i umieścił ją w siatce. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Marcin Filipiak.
19' To powinna być bramka ! Bankowcy podaniem z pierwszej piłki rozmontowali obronę Dolmensów, futbolówkę w końcowej fazie akcji trafia do stojącego dwa metry przed bramką Pawła Popowa, który machnął się i nie trafił w piłkę. Karol Pierzgała miał słuszne pretensje do zawodnika, z takich podań powinna paść bramka.
22' Karol Pierzgała próbuje zaskoczyć Piotra Magota strzałem z dystansu, niestety uderza bardzo niecelnie.
25' Mariusz Strzelecki próbuje strzelić z dystansu, również niecelnie.
27' Szansa na podwyższenie wyniku dla spadkowicza z Superligi, Marcin Filipiak strzela z narożnika pola karnego... obok bramki.
29' (1:3) - Faul obrońcy Raiffaisenu tuż przed polem karnym na Damianie Magocie, do piłki podchodzi sam poszkodowany i precyzyjnym strzałem w długi róg nie daje żadnych szans bramkarzowi.
34' Raiffaisen Bank nie składa jeszcze broni, szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Mariusza Strzeleckiego, Arkadiusz Całka znalazł się sam na sam z bramkarzam i... z odległości jednego metra nie trafia do bramki !
38' (2:3) - zamieszanie w polu karnym, piłka ląduje pod nogi Krzysztofa Warwasa, który z najbliższej odległości zdobywa bramkę kontaktową. Wielkie emocje w końcówce.
39' Dwa rzuty rożne dla Bankowców, obie próby dośrodkowania w pole karne zakończyły się fiaskiem.
40' Zakotłowało się pod bramką Dolmens-ów, Arkadiusz Całka będąc w znakomitej okazji do wyrównania trafia prosto w bramkarza.
40' - Koniec meczu.

Drużyna Damiana Magota umacnia się na pozycji lidera 1 ligi, aby nie dać się dogonić innym kandydatom do awansu, trzeba w następnym meczu pokonać Żar Tropików. Raiffaisen Bank w następnej kolejce podejmnie Hectas.