03.06 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Matczak, Zając, Makos, Jakimczyk, Rokita, Łaskawski
Skład: Anioł, Cieplik, Gołębiowski, Raczak, Kittner, Kucharski, Brożyna, Krasoń, Grzegorzewski, Zdanowski, Spałek
25' Michał Makos
40' Jacek Jakimczyk
Zawodnik meczu: Michał Makos (Otworzył wynik spotkania oraz zaliczył asystę przy drugiej bramce.)
Podopieczni Rafała Anioła wyciągneli odpowiednie wnioski z poprzedniego spotkania i frekwencję poprawili z nawiązką. Ponownie między słupkami ujrzeliśmy wracającego po kontuzji Rafała Anioła. Capgemini jest wielką niewiadomą naszych rozgrywek, nikt nigdy nie wie jak zagra drużyna dowodzona przez Andrzeja Kałużę. Dobre spotkania przeplatają tymi słabszymi.

5' Pierwsze minut meczu to optyczna przewaga Drink Teamu, drużyna Rafała Anioła przbywa na połowie rywala jednak brakuje ostatniego podania.
8' Marcin Brożyna dośrodkowuje piłkę z bocznego sektora boiska, stojący tuż przed polem karnym Łukasz Kurcharski strzela z woleja i piłka przelatuje obok słupka.
10' Łukasz Grzegorzewki próbuje zaskoczyć bramarza Capgemini strzałem z dystanu, mocno uderzona piłka po śliskiej murawie nabrała sporej prędkości i sprawiła sporo kłopotów Kapanowskiemu. Niestety bramki nie ma.
12' To powinna być bramka ! Łukasz Kucharski wygrał pojedynek z obrońcą tuż przy lini końcowej, następnie pomocnik Drink Temu zagrał do nadbiegającego Patryka Spałka. Napastnik oddaje strzał i fenomenalną interwencją popisuje się bramkarz Capgemini.
15' Drink Team nie schodzi z połowy przeciwnika, Capgemini nie przeprowadziło jeszcze żadnej groźnej akcji.
18' Rozklepana defensywa Capgemini, ostatecznie piłka trafia do Łukasza Kurcharskiego który oddaje bardzo niecelny strzał.
20' - Koniec pierwszej cześci meczu. Drink Team mimo sporej przewagi nie potrafi znaleźć drogi do bramki przeciwnika.
22' Pierwsza doskonała okazja Capgemini do zdobycia bramki. Rafał Anioł wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z napastnikiem rywali.
24' Okazja dla Drink Team, Zdanowski próbował strzelić z główki po dośrodkowaniu Gołębiowskiego, piłka przelatuje daleko od bramki.
25'  (0:1) - fatalny w skutkach błąd Jacka Krasonia, obrońa chciał podać do jednego z kolegów ale lot piłki przeciął Michał Makos, pomocnik Capgemini podprowadził futbolówkę kilka metrów i strzelił tuż przy słupku.
29' Dobra okazja Pawła Raczaka do wyrównania, mimo asekuracji dwóch obrońców Capgemini napastnik oddaje strzał, futbolówka przelatuje obok słupka.
34' Michał Makos mógł zostać bohaterem swojej drużyny, tym razem zawodnik przegrał pojedynek sam na sam z Rafałem Aniołem.
36' Desperackie ataki Drink Team, niestety zawodnicy Anioła kiksują z każdej pozycji.
40'  (0:2) - Dosrodkowanie Michała Makosa z boczego sektora boiska, piłka spada wprost na głowę Jacka Jakimczyka, który takiej okazji nie marnuje.
40' - Koniec spotkania

Capgemini miało dziś swój dzień. Drużyna Andrzeja Kałuży pokazała charakter i ducha walki. Zwycięsto jak najbardziej zasłużone. W następnej kolejce Capgemini zagra z Auto Truck-iem natomiast Drink Team czeka ważny mecz z Dizajn Studio.