29.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
4 : 1
( 2 : 0 )
Skład: Waleszczyński, Zając, Mosiej, Homiak, Świtalski , Czuprij, Niciński, Kostrzewiński, Zakrzewski
Skład: Magot, Statnik, Magot, Magot, Kowalczyk, Filipiak, Świtoń, Świeściak, Szulc
36' Krzysztof Waleszczyński (Rzut karny)
10' Dariusz Szulc
16' Damian Magot
34' Tomasz Statnik
39' Dariusz Szulc
Zawodnik meczu: Dariusz Szulc (Autor dwóch bramek oraz jednej asysty.)
Dolmens wciąż walczy o awans do Superligi. Ekipa Damiana Magota wierzy w powrót do elity i jak na razie jest na dobrej drodze. Aby piąć się w górę, dziś trzeba pokonać nieobliczalny Cortez Paintball a miejsce w fotelu lidera będzie musiał wówczas oddać Drink Team.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Obie drużyny w komplecie.
2' Kontrolny strzał Tomasza Statnika z ostrego kąta ale dobrze ustawiony jest Bartosz Świtalski.
9' Damian Magot minął obrońców ale jego strzał na rzut rożny sparował bramkarz Cortez-u.
10' (1:0) - Kocioł w polu karnym Paintballowców po rzucie rożnym wykonywanym przez Damiana Magota, jeden z obrońców zagrywa piłkę ręką ale sędzia Hubert Kut stosuje przywilej korzyści. Dariusz Szulc wpycha futbolówkę do bramki.
13' Rzut wolny dla Dolmens-ów, Damian Magot z dość dużej odległości przy linii bocznej, oddaje minimalnie niecelny strzał nad poprzeczką.
16' (2:0) - Filipiak wycofuje piłkę przed pole karne do wbiegającego Damiana Magota, ten mocnym strzałem pokonuje Świtalskiego.
19' Statnik strzela z dystansu ale piłka o centymetry mija słupek bramki rywala.
20' Kontra Cortez-u, Marcin Niciński zamiast dograć do lepiej ustawionego Zająca decyduje się na strzał.... mocno niecelny strzał.
21' - Rozpoczęcie drugiej połowy
25' Brak wyraźnej przewagi z obu stron, dużo akcji w środku pola.
27' Złe podanie Adama Mosieja do Radka Zakrzewskiego, piłkę przejmuje Tomasz Statnik i wychodzi z kontrą. Staje oko w oko ze Świtalskim ale trafia prosto w bramkarza ! Piłka wychodzi na rożny.
30' Dogodną sytuację dla Dolmens-ów marnuje Tomasz Kowalczyk.
31' Statnik zza pola karnego... minimalnie obok słupka.
34' (3:0) - po podaniu Darka Szulca do pustej już bramki strzela Tomek Statnik.
36' Świeściak fauluje we własnym polu karnym Piotra Zająca, sędzia bez zastanowienia dyktuje rzut karny.
36' (3:1) - Pewnym wykonawcą rzutu karnego okazuje się Krzysztof Waleszczyński.
39' (4:1) - Wynik spotkania ustala Dariusz Szulc.

Dolmens wskakuje na pozycję lidera 1 ligi, kolejnym przystankiem w drodze do awansu będzie Raiffeisen Bank. Cortez natomiast zmierzy się z Żarem Tropików.