24.05 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Pękala, Domagała, Kmieć, Kaban, Kaczan, Gibas, Herman, Szerner
Skład: Baran, Mieszkalski, Mieszkalski, Makowski, Koczuk, Szczepiński, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Koczuk
35' Wojciech Szczepiński (Gol samobójczy)
40' Tomasz Kaczan
9' Wojciech Zembaty
10' Paweł Panejko
16' Andrzej Makowski
Zawodnik meczu: Wojciech Szczepiński (Mimo iż strzelił bramkę samobójczą to zagrał bardzo dobre zawody. Solidnie kierował grą defensywną. )
Drużyna Pawła Mieszkalskiego rozgrywa drugi mecz w jednym tygodniu, po bezdyskusyjnej porażce z Cortez Paintball Dizajn musi wygrać z FC Zbieraniną. Strata punktów w tym meczu może odbić się czkawką w ostatecznym rozrachunku. Spadkowicz z Superligi zagra dziś bardzo osłabiony, lista nieobecnych jest bardzo długa z Kazimierzem Dulasem i Dominikem Sobańskim na czele.

2' Strzał Pawła Panejki z dystansu przelatuje obok słupka.
4' Kolejna okazja do zdobycia bramki, z autu wrzuca Szewczyk a w polu karnym minimalnie niecelnie z głowy uderza Wojciech Szczepiński.
6' Wojciech Szczepiński ma wyraźną chęć do zdobycia bramki, tym razem niecelnie uderza po dośrodkowaniu Panejki.
9' (1:0) - Wojciech Szczepiński posyła futbolówkę w pole karne Zbieraniny, pojedynek główkowy z Krzysztofem Kabanem wygrywa Wojciech Zembaty, trącona piłka wpada do siatki.
10'  (2:0) - Paweł Panejko strzela zza pola karnego po składnej akcji całego zespołu.
13' Paweł Panejko strzela zza pola karnego, stojący miedzy słupkami bramkarz FC Zbieraniny nogami wybija futbolówkę na rzut rożny.
15' Pierwsza goźna akcja FC Zbieraniny. Strzał Krzysztofa Pękali pewnie broni Paweł Mieszkalski
16'  (3:0) - Indywidualny rajd prawym skrzydłem Andrzeja Makowskiego zakończył się strzałem w krótki róg. Stojący w bramce Domagał przysnął przy tej akcji.
18' Wyborna okazja Zbieraniny, Krzysztof Kaban  uderza zza pola karnego prosto w bramkarza
20' Koniec pierwszej połowy. Mecz przebiega pod dyktando Dizajn Studio.
23' Trójkowa akcja Dizajn Studio, Baran do Panejki ten odgrywa do Grzegorza Mieszkalskiego i strzał tego ostatego pewnie broni Domagała.
27' Jedna z nielicznych akcji FC Zbieranina, Tomasz Kaczan podaje prostopadle do Radosława Szernera który przegrywa pojedynek sam na sam z Mieszkalskim.
30' Andrzej Makowski dośrodkowuje piłkę w pole karne Zbieraniny, do piłki najwyżej wyskakuje Mateusz Szewczyk, niestety strzał z głowy ląduje w bocznej siatce.
33' Kontra Dizajn Studio zakończona niecelnym strzałem Wojciecha Zembatego.
35'  (3:1) - Bramka Samobójcza ! Wojciech Szczepiński przyjmuje piłkę przed polem karnym, odwraca się i podaje do Pawła Mieszkalskiego który jest źle ustawiony, piłka wpada do siatki.
37' Wrzutka z autu. Krzysztof Kaban dośrodkowuje w pole karne, piłkę lekko strąca Łukasz Kmieć, futbolówka odbija się od zewnętrzenej krawędzi słupka i wychodzi poza linię bramkową.
40' - Za faul tuż przed polem karnym żółtą kartką został ukarany Tomasz Kaczan.
40' Dobra okazja dla Dizajn Studio, Panejko podaje do Zembatego, który nie trafia z metra do bramki. Koniec spotkania.

Dizjan Studio bezapelacyjnie wygrywa ten pojedynek. Zespół dominował przez całe spotkanie i aby myśleć o awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej trzeba wygrać kolejne spotkanie. W następnym meczu drużyna Pawła Mieszkalskiego zmierzy się z Auto-Truck. FC Zbiranina musi zacząć wygrywać bo widmo spadku tej bardzo bliskie, w następnym spotkaniu ich rywalem będą Rozważni i Romantyczni.