23.05 godz. 17:45, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Dubiel, Całka, Staśkiewicz, Raszeja, Warwas, Węgrzyn, Łutczak, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Pondo
Skład: Kałuża, Piątkowski, Matczak, Skornicz, Zagórny, Purtak, Makos, Jakimczyk, Nowak, Gordon, Rokita, Sola
21' Paweł Pondo
30' Jacek Jakimczyk
38' Michał Makos
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Bardzo aktywny podczas całego spotkania, chociaż bramki nie zdobył to oddał wiele strzałów w światło bramki rywala, po których Węgrzyn musiał ratować swój zespół.)
Sytuacja w tabeli 1 ligi jest na tyle niejasna, że w walce o awans liczy się wciąż jeszcze około siedmiu zespołów. Tutaj każdy może wygrać z każdym o czym przekonaliśmy się niejednokrotnie. Kolejnym takim meczem był też pojedynek pomiędzy Capgemini a Raiffeisen Bank.

1' Rozpoczęcie spotkania. Raiffeisen bez
3' Capgemini nie czuje respektu do faworyzowanego rywala, Nowak oddaje mocny strzał ale Węgrzynowi udaje się obronić.
5' Strzał Marka Matczaka okazuje się minimalnie niecelny
8' Raiffeisen również próbuje z dystansu ale i Tomasz Staśkiewicz oddaje minimalnie niecelny strzał
15' Łukasz Nowak znów chciał zaskoczyć bramkarza rywali ale ten wygrał pojedynek.
19' Oba zespoły nie potrafią znaleźć sposobu na zdobycie pierwszej bramki w tym meczu
20' Do przerwy 0:0 !
21' (0:1) - Świetny początek drugiej połowy w wkonaniu "Bankowców" ! Zespołową akcję, celnym strzałem wykończył Paweł Pondo.
25' Szansa dla Capgemini, Łukasz Nowak wpadł z piłką w pole karne, już chciał oddać strzał ale nogę, w ostatniej chwili wstawił Tomasz Staśkiewicz.
30' (1:1) - Capgemini wreszcie przełamuje niemoc strzelecką ! Jacek Jakimczyk mocnym strzałem z dystansu nie daje szans Węgrzynowi i walka o zwycięstwo zaczyna się od nowa !
32' Capgemini coraz odważniej atakuje rywala, tym razem po szybkiej kontrze, Łukasz Nowak popędził w kierunku bramki Raiffeisen-u, oddał strzał z linii pola karnego ale trafił tylko w słupek.
33' Po drugiej stronie boiska, Arkadiusz Całka oddał mocno niecelny strzał nad poprzeczką bramki Gordona.
38' (2:1) - Michał Makos, chwilę po pojawieniu się na boisku pokonuje Krzysztofa Węgrzyna ! Capgemini nieoczekiwanie prowadzi w meczu z "Bankowcami" !
40' Koniec spotkania. Zwycięstwo ekipy Andrzeja Kałuży stało się faktem !

Capgemini nie poddaje się w walce o utrzymanie na zapleczu Superligi, to zwycięstwo powinno dodać im wiatru w skrzydła przed starciem z Drink Team-em. Raiffeisen czeka teraz ciężki mecz ze świetnie spisującym się Dolmens-em.