22.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
6 : 0
( 5 : 0 )
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki
Skład: Wachał, Magot, Statnik, Magot, Magot, Kowalczyk, Filipiak, Świeściak, Szulc, Szczudlik
31' Piotr Onufrowicz
6' Damian Magot
8' Dariusz Szulc
9' Maciej Magot
13' Tomasz Kowalczyk
16' Marcin Świeściak
33' Dariusz Szulc
Zawodnik meczu: Maciej Magot (Dobry mecz w wykonaniu pomocnika Dolmens-ów, który popisał się jednym trafieniem oraz zaliczył jedną asystę.)
Auto Truck chyba musi zmienić priorytety na ten sezon. Przymierzany do awansu zespół Grzegorza Krowickiego powinien zacząć kompletować punkty, które zapewnią mu utrzymanie na zapleczu Superligi. Dolmen's, który zaliczył wpadkę w pierwszym meczu ostro wziął się w garść i włączył się do walki o awans.

4' Szymański wrzuca piłkę w pole karne, Onufrowicz kończy akcję niecelnym strzałem.
6' (1:0) - Damian Magot otrzymuje podanie od Szulca, wpada w pole karne i oddaje celny strzał po długim rogu !
8' (2:0) - Dolmens idzie za ciosem ! Obrona Auto Truck-u nieupilnowała Darka Szulca i mamy drugie trafienie w tym meczu.
9' (3:0) - Kolejny cios ekipy Damiana Magota ! Ależ szybki nokdaun !!! Tomasz Statnik zagrywa futbolówkę w pole karne, Maciej Magot decyduje się na strzał z pierwszej piłki i ta wpada do siatki !
10' Auto Truck chociaż w szoku, to próbuje zmniejszyć dystans do rywali. Przemek Lubczyński oddaje mocny, mierzony strzał pod poprzeczkę ale świetną interwencją popisuje się Kamil Wachał !
13' (4:0) - Tomek Statnik dostaje podanie w pole karne, tuż obok niego jest Olek Oleksy ale obrońca Auto Truck-u poślizgnął się i Statnik mógł swobodnie zagrać piłkę do nadbiegająsego lewą stroną Tomkowi Kowalczykowi. Ten nie ma problemu z umieszczeniem jej w siatce !
16' (5:0) - Dolmens jest dziś niesamowity, każdy atak na bramkę wykańcza golem ! Szulc wykłada piłkę na prawy słupek stojącemu tam Świeściakowi i mamy piątego gola !
20' Przeprwa
22' Trochę za dużo zabawy Dolmens-ów pod bramką Borysewicza, Damian Magot będąc w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę.
29' Strzał Macieja Magota przelatuje minimalnie nad proprzeczką bramki Auto Truck-u.
30' Statnik przyjmuje piłkę w polu karnym, obraca się z nią ale tam już czyha Borysewicz.
31' - za celowe zagranie ręką na ławkę kar powędrował Piotr Onufrowicz.
32' Atomowy strzał Tomasza Statnika z "czuba" poszybował nad poprzeczką.
33' (6:0) - Auto Truck dobity ! Maciej Magot podaje do Dariusza Szulca a ten lokuje piłkę w bramce tuż obok bramkarza.
37' Dolmensi spokojnie klepią piłkę na własnej połowie

Bardzo dobry mecz w wykonaniu ekipy Damiana Magota. Dolmens zagrał wybronie w ataku i pewnie w obronie, ich kolejny rywal, którym będzie Cortez Paintball ma się czego obawiać. Auto Truck by oddalić się od strefy spadkowej musi pokonać Dizajn Studio FT.