20.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
3 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Koła, Natalli, Pawlak, Pietruszka, Śmiałkowski, Sobczak, Broniarz, Dudek, Statkiewicz, Świrski
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki
24' Wojciech Sobczak
5' Dawid Śmiałkowski (Gol samobójczy)
27' Rafał Oleksy
30' Przemysław Lubczyński
Zawodnik meczu: Rafał Oleksy (Stworzał największe zagrożenie pod bramką rywali, strzelił jedną bramkę.)
Ekipa Macieja Koły uniesiona sobotnim zwycięstwem w Pucharze Ligi nad byłym mistrzem FC Moose, przystąpiła do kolejnego meczu z nadzieją na  ligowe punkty. Auto Truck na pewno nie odpuści bowiem zespół Krowickiego również poszukuje punktów, które pozwolą im zachować status pierwszoligowca.

3' Kapitalna okazja Orfinu, dośrodkowanie z bocznego sektora boiska i niestety Wojciech Sobczak nie trafia z metra do pustej bramki
5' (0:1) - Piotr Onufrowicz posyła długą piłkę w kierunku bramki Orfinu, bramkarz Dawid Śmiałkowski pod naciskiem Rafała Oleksego źle oblicza lot piłki i pakuje futbolówkę do własnej bramki.
9' Dawid Śmiałkowski rewanżuje się Oleksemu wygrywając z min pojedynek sam na sam.
14' - Boisko opuszcza kontuzjowany Jakub Pietrusza, lider zespołu mocno trzyma się za kostkę. To bardzo duża strata dla drużyny Macieja Koły.
17' Grzegorz Krowicki pomknął lewą stroną i zamiast podawać do lepiej ustawionego Radosława Plichty zdecydował się na strzał i został zablokowany.
20' - Koniec pierwszej połowy. W meczu pierwszoligowców jak narazie spokój bez żadnych emocji.
22' Strzał Sobczaka trafia prosto w nogi obrońcy Auto-Tracu, odbita piłka trafia do Karola Broniarza który strzela w poprzeczkę.
24'  (1:1) - Krzysztof Natalii dośrodkowuje w pole karne Auto-Traku, piłka spada wprost pod nogi Wojciecha Sobczaka który oddaje strzał po ziemi, futbolówka wpada do siatki miedzy nogami bramkarza.
27'  (1:2) - długie podanie obrońcy do Rafała Oleksego, napastnik uderza zza pola karnego, piłka po nodzę leżącego Śmiałkowskiego wpada do siatki.
28' Groźny strzał Rafała Oleksego zza pola karnego, piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na rzut rożny.
30'  (1:3) - Podanie na strzydło do Przemysława Lubczyńskiego, napastnik wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą i strzela w długi róg bramki.
35' Orfin prezentuje się bardzo kiepsko, gołym okiem widać że brakuje kontuzjowanego Pietruszki.
38' Doskonała okazja dla Orfinu, strzała z powietrza Jakuba Statkiewicza ląduje na poprzeczce bramki strzeżonej przez Borysewicza. To była kluczowa akcja meczu.

Spotkanie bez większych emocji. Orfin zaprezentował się bardzo kiepsko, ekipa dowodzona przez Macieja Kołę nie przypominała drużyny która dwa dni wcześniej ograła byłych mistrzów ligi. Zespół traci brardzo cenne oczka których może zabraknać w w końcowej klasyfikacji. Kolejny mecz Orfin Studio zagra z Hectas. Drużyna Auto-Tracku zagrała swoje, znów błysnął duet Lubczyński - Oleksy. Następny mecz podopieczni Krowickiego zagrają z Dolmens.