14.05 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Koła, Perucki, Natalli, Pawlak, Pietruszka, Pietruszka, Śmiałkowski, Sobczak, Broniarz, Dudek, Statkiewicz, Świrski
Skład: Anioł, Gołębiowski, Gołębiowski, Grzesiczak, Raczak, Sitko, Kittner, Kucharski, Grzegorzewski, Zdanowski
38' Karol Broniarz
39' Rafał Dudek
33' Paweł Raczak
Zawodnik meczu: Jakub Pietruszka (Najaktywniejszy zawodnik na boisku, skonstuował kilka ciekawych akcji dla Orfin Studio.)
Mecz na szczycie 1 ligi dostarczył nam sporo emocji ale niestety dopiero w samej końcówce, pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem. Pewne było, że oba zespoły interesowało tylko zwycięstwo.

5' Szybko rozegrany rzut wolny przez Jakuba Pietruszkę, piłka trafia do Janka Peruckiego, który wychodzi sam na sam z Rafałem Aniołem ale bramkarz Drink Team-u wygarnia futbolówkę spod nóg rywala.
10' Na boisku panuje haos, gra nie klei się żadnej z drużyn. Niemal każda akcja kończy się niecelnym strzałem lub brakuje tego ostatniego, dobrego podania.
12' Jakub Pietruszka zagrywa piłkę w pole karne ale nikt nie zamknął akcji.
16' Pawlak decyduje się na strzał z dystansu, Rafał Anioł nie ma problemu z obroną.
17' Akcja Drink Team-u prawym skrzydłem, Kucharski wrzuca piłkę na dalszy słupek ale tuż przed Raczakiem, piłkę na rzut rożny, głową strąca Krzysztof Natalli.
20' Koniec pierwszej części spotkania.
21' Już w pierwszej minucie drugiej połowy Drink Team stanął przed szansą na strzelenie gola, niestety znów zabrakło wykończenia
27' Wrzutka Romana Kittnera w pole karne, Sitko nie zdołał opanować piłki i ta padła łupem Śmiałkowskiego.
32' Mocno niecelny strzał Grzegorzewskiego z dystansu.
33' (1:0) - Podanie Tomasza Sitko na bramkę zamienia Paweł Raczak ! Napastnik Drink Team'u oddaje mocny strzał pod poprzeczkę z piątego metra.
34' Drink Team mógł podwyższyć prowadzenie, Tomasz Sitko nie trafił jednak w bramkę będąc w sytuacji sam na sam ze Śmiałkowskim.
37' Jakub Pietruszka widealnym podaniem w tempo obsługuje Dudka, ten nie trafia do pustej bramki z odległości jednego metra !!!
38' (1:1) - Orfin Studio doprowadza do wyrównania, po podaniu Macieja Pietruszki do bramki Rafała Anioła trafia Karol Broniarz !
39' (1:2) - Drużyna Macieja Koły wydziera rywalom zwycięstwo w ostatnich minutach ! Po trójkowej akcji Orfin-u, strzał Rafała Dudka broni Anioł ale przy dobitce tego samego zawodnika bramkarz Drink Team-u nie ma już szans !

Niesamowite emocje w końcówce spotkania, Orfin Studio rzucił wszystko na jedną kartę co zaowocowało zwycięstwem. Ekipa Macieja Koły wskakuje więc na pozycję lidera 1 ligi, Drink Team - wiceliderem. Kolejnym rywalem Orfin-u będzie Auto Truck, Drink Team zmierzy się z Hectas-em.