Skład: Pękala, Kmieć, Kaban, Kaczan, Sobański, Dulas, Gibas, Herman
Skład: Piątkowski, Zagórny, Purtak, Zając, Jakimczyk, Gordon, Rokita, Sola, Łaskawski
23' Kazimierz Dulas
26' Krzysztof Kaban
28' Krzysztof Kaban
32' Michał Herman
37' Krzysztof Pękala
40' Krzysztof Kaban
Zawodnik meczu: Tomasz Kaczan (Z konieczności stanął miedzy słupkami, W nowej dla siebie roli czuł się jak ryba w wodzie. Perfekcyjnie bronił. Na wyróżnienie zasługuje również autor hat-trika Krzysztof Kaban)
Klątwa FC Zbieraniny trwa i trwa. Zespół z każdym, kolenym meczem żyje nadzieją, że w końcu zła karta odwróci się na dobre i ponownie zawodnicy Zbieraniny będą czuli radość z wygrywania. Przed tym spotkaniem zespół Łukasza Kmiecia miał spory dylemat, w drużynie nie było bramarza i z konieczności między słupkami stanął Tomasz Kaczan zastępując nieobecnego Domagałę. Capgemini przystąpiło do tego spotkania bardzo osłabiona, zabrakło liderów Jaza, Kałuży, Nowaka oraz Matczaka.

4' Pierwsza składa akcja Zbieraniny, Pękala uderza z dystansu i piłka przelatuje nad poprzeczką.
6' Wrzutka w pole karne Capgemini, do piłki wyskakuje Dulas i uderza minimalnie obok słupka.
8' Groźna akcja Jacka Jakimczyka, pomocnik Capgemini minął dwóch rywali i strzela bardzo niecelnie zza pola karnego.
10' (0:1) - Wrzutka Kmiecia w pole karne do Macieja Gibasa, rezerwowy zawodnik Zbieraniny w swoim drugim kontakcie z piłką strzela w długi róg bramki Gordona i trafia do siatki.
14' Waldemar Rokita strzela zza pola karnego, piłka przelatuje okok słupka.
15' Rokita podaje wzdłuż lini pola karnego, niestety Purtak nie siągnął futbolówki
16' Trójowa akcja FC Zbieraniny, niestety podania Kabana nie potrafi wykorzystać Pękala, napastnik strzela obok słupka.
17' -  Krzysztof Kaban nieprzepisowo powstrzymuje zawodnika Capgemini i ogąda żółtą kartkę. Zbieranina gra z przewagą jednego zawodnika.
19' Mimo, iż Capgemini grało z przewagą jednego zawodnik nie przełożyło się to na klarowne sytuacje bramkowe.
20' Koniec pierwszej części gry, Zbieranina zasłużenie prowadzi 1:0.
22' Jacek Jakimczyk przyjął piłkę w środkowej strefi boiska, rozgrywający Cagemini podbiegł parę metrów i oddał bardzo soczysty strzał, Kaczan paruje strzał na poprzeczkę , mamy rzut rożny dla Capgemini.
23'  (0:2) - Bardzo dobra, trójkowa akcja FC Zbieraniny. Pękala dośrodkował w pole karne, Sobański zgrał do nadbiegającego Kazimierza Dulasa a ten trafił do pustej już bramki.
26'  (0:3) - Przechwyt Kabana w środkowej strefie boiska, podanie do Sobańskiego, który oddaje futbolówkę Krzyśkowi, ten trafia do pustej bramki.
28'  (0:4) - Sobański podaje w uliczkę Kabanowi, ten precyzyjnie uderzył w długi róg bramki Gordona
29' Kaczan wybija piłkę nogami na rzut rożny po strzale Purtaka.
31' Jakimczyk podaje do Łaskawskiego, ten z narożnika pola karnego strzela lecz ponownie górą jest Kaczan.
32'  (0:5) - Trójkowa akcja Zbieraniny, bardzo szybką kontrę wyprowadza Pękala, zagrywa do Kabana, ten podaje do pustej bramki Michałowi Hermanowi, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w światce.
34' Waldemer Rokita próbuje zaskoczyć Kaczana strzałem z dystansu, po raz kolejny Tomasz Kaczan popisuje się udaną interwencją.
35' Rokita strzela po raz kolejny, Kaczan nogami wybija piłkę na rzut rożny .
37'  (0:6) Gibas wykłada futbolówkę po pustej bramki Krzyśkowi Pękale.
38' Dwie doskonałe okazje do podwyższenia wyniku zmarnował Łukasz Kmieć, kapitan Zbieraniny za pierwszym razem trafił w bramkarza a drugia próba była już bardzo niecelna.
39' Capgemini walczą o bramkę honorową, jak pech to pech, strzał Jakimczyka z narożnika pola karnego ląduje na bocznej siatce.
40'  (0:7) Krzysztof Kaban !!!!! Obrońca FC Zbieraniny kompletuje hat-trika. Już leżąc posyła piłkę obok słupka, asystę przy tej bramce zaliczył Herman. Koniec meczu.

W KOŃCU ! FC Zbieranina odnosi pierwsze zwycięstwo w X jubileuszowej edycji ligi Wrocbal. Bardzo dobre zawody rozegrał rezerwowy bramarz, Tomek Kaczan. Podopieczni Kmiecia kolejny mecz rozegrają z Dizajn Studio FC. Capgemini zmierzy się natomiast z ekipą Raiffaisen Bank.