08.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 0
( 3 : 0 )
Skład: Piątkowski, Skornicz, Zagórny, Purtak, Zając, Jakimczyk, Gordon, Rokita, Sola
Skład: Mieszkalski, Mieszkalski, Makowski, Koczuk, Szczepiński, Szczepiński, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Koczuk
13' Mateusz Szewczyk
15' Paweł Panejko
20' Wojciech Zembaty
Zawodnik meczu: Wojciech Zembaty (Kilka razy szarpnął pod bramką rywali, zdobył też bramkę na 3:0 w ostatniej minucie pierwszej połowy.)
Dizajn Studio po raz kolejny kroczy po pierwsze miejsce w 1 lidze, jeśli uda im się awansować podobnie jak w poprzednim sezonie to taryfy ulgowej nie będzie i ekipa Pawła Mieszkalskiego, jesienią będzie musiała zmierzyć się z najlepszymi drużynami naszych rozgrywek. Capgemini z meczu na mecz wypada coraz słabiej i aby myśleć o utrzymaniu w 1 lidze musi znów zacząć wygrywać.

8' Marcin Szczepiński uderza mocno z dystansu lecz lot piłki przecina Wojciech Szczepiński, który praktycznie zablokował strzał mogący dać prowadzenie ekipie Dizajn Studio
13' (1:0) - Dizajn Studio FT wychodzą na prowadzenie, znajdujący się przy prawej linii boiska Mateusz Szewczyk zauważył wysuniętego bramkarza i fantastycznym lobem wpakował piłkę do siatki Capgemini.
15' (2:0) - Drużyna Pawła Mieszkalskiego idzie za ciosem ! Marcin Szczepiński wyłożył piłkę Panejce jak na tacy a ten nie ma problemu z ulokowaniem jej w bramce tuż przy słupku.
18' Capgemini nie może znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Dizajn, wszelkie próby kończą się niepowodzeniem.
20' (3:0) - Jest trzeci gol dla Dizajn, Wojciech Zembaty wykańcza trójkową akcję swojego zespołu pokonując Gordona z najbliższej odległości. Po tej akcji sędzia aprosił obie drużyny na przerwę
25' Z boiska wieje nudą, żadna z drużyn nie kwabi się do odważniejszych ataków. O ile postawa prowadzącego Dizajn jest zrozumiała o tyle Cepgemini już nie.
30' Wciąż nic się nie dzieje, Capgemini szarmnęło kilka razy ale Mieszkalski jest pewnym punktem w swojej drużynie.
39' Szewczyk zagrywa do Markowskiego a ten oddaje mocno niecelny strzał
40' Asystę po tej akcji mógł odnotować Wojciech Zembaty ale z jego podania nie skorzystał Bartłomiej Koczuk, który będąc w idealnej pozycji do zdobycia bramki strzelił nad poprzeczką
40' Koniec meczu, o drugiej połowie można powiedzieć jedynie tyle, że się odbyła.

Dizajn wygrał 3:0 zdobywając wszystkie bramki już w pierwszej połowie spotkania. Wyprzedza więc Hectas i wspina się na pozycję lidera jak długo zdoła się na niej utrzymać będzie zależało od postawy Drink Team-u, który gra ostatni mecz dzisiejszego dnia. Za dwa tygodnie Dizajn zmierzy się z Cortez Paintball. Zespół Capgemini zobaczymy już za tydzień w meczu przeciwko FC Zbieraninie.