08.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 3
( 0 : 1 )
Skład: Anioł, Cieplik, Gołębiowski, Gołębiowski, Raczak, Sitko, Kucharski, Grzegorzewski, Zdanowski
Skład: Szymański, Pieńkowski, Plichta, Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki, Nowak
8' Łukasz Grzegorzewski
26' Łukasz Kucharski
40' Mateusz Gołębiowski
Zawodnik meczu: Łukasz Kucharski (Bardzo aktywny podczas całego spotkania. W drugiej połowie spotkania strzelił bardzo ważnego gola, który wprowadził więcej spokoju do gry Drink Team-u.)
Pojedynek spadkowicza z beniaminkiem powinien być bardzo ciekawym widowiskiem. Auto Truck ostatnio zawodzi swoich kibiców i z pewnością będzie chciał naprawić ten błąd, Drink Team natomiast wydaje się być w doskonałej formie mimo problemów kadrowych.

5' Okazja Drink Team-u, Grzegorzewski wrzuca piłkę w pole karne ale tej głową nie zdołał sięgnął Łukasz Kucharski.
8' (0:1) - Co za gol !!! Piłka siadła na nodzie Łukasza Grzegorzewskiego i omal nie rozerwała siatki gdy wpadła do bramki Marcina Borysewicza !
10' Auto Truck próbuje poderwać się do walki ale ani Oleksy, ani Lubczyński nie mogą się wstrzelić
15' Tempo meczu nieco opadło, z boku rozlega się głośny doping fanek Auto Truck-u dowodzonych przez Kingę Lubczyńską ale zawodnicy wciąż nie mogą pokonać Rafała Anioła
18' Kontra Drink Team-u, Raczak trafia tylko w słupek !
20' Koniec pierwszej połowy, do przerwy 1:0 dla ekipy Anioła
21' Zaczynamy drugą część spotkania
26' (0:2) - Strzał Pawła Raczaka z prawego sektora boiska, nogę tuż przy dalszym słupku, tuż przed linią bramkową dokłada Łukasz Kucharski i piłka w sieci !!!
27' Szansa dla Auto Truck-u, Rafał Oleksy dostaje podanie tuż przed bramkarzem rywali, obraca się z piłką ale Anioł był na posterunku !
28' Tomasz Gołębiowski obsługuje prostopadłym podaniem Raczaka, ten wychodzi sam na sam ale oddaje minimalnie niecelny strzał
35' Strzał Pawła Raczaka w słupek !
36' Raczak posyła piłkę minimalnie obok słupka !
37' Kolejna okazja Raczaka... tym razem napastnik Drink Team-u trafia tylko w boczną siatkę !!!
38' Kontra beniaminka, Rafał Oleksy wychodzi sam na sam z Aniołem ale górą okazuje się bramkarz Drink Team-u.
40' (0:3) - Auto Truck dobity !!! Nie pomógł głośny doping. Michał Zdanowski wykłada piłkę Mateuszowi Gołębiowskiemu i Borysewicz pokonany po raz trzeci !
40' Paaaaweeeeł Raaaaaczak iiiiiiiii..... poprzeczka ! Co za pech napastnika Drink Team-u. Gdyby wykorzystał przynajmniej połowę swoich okazji to mógłby cieszyć się z hattricka.

Drink Team wskakuje na pozycję lidera i czeka na mecz z Orfinem Studio. Auto Truck o kolejne punkty powalczy dopiero za dwa tygodnie a ich rywalem również będzie Orfin Studio.