06.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Wachał, Magot, Statnik, Magot, Magot, Świtoń, Świeściak, Szulc, Szczudlik
Skład: Koła, Perucki, Natalli, Pawlak, Pietruszka, Pietruszka, Śmiałkowski, Sobczak, Broniarz, Dudek, Statkiewicz, Świrski
14' Dariusz Szulc
22' Dariusz Szulc
31' Dariusz Szulc
40' Marcin Świeściak
34' Maciej Pietruszka
36' Robert Pawlak
Zawodnik meczu: Dariusz Szulc (Hattrick napastnika Dolmens-ów ustawił mecz. Darek był najaktywniejszym zawodnikiem na boisku)
Mało brakowało a sędzia Michał Baraniecki odgwizdałby walkowera na korzyś Orfinu. Ekipa Damiana Magota pojawiła się na placu gry dosłownie w ostatniej chwili. Gdy już rozległ się pierwszy gwizdek, obrońców Orfinu czekało trudne zadanie, na przeciw nim stał przecierz jeden z najlepszych strzelców naszych rozgrywek, Dariusz Szulc.

Pierwszą groźną akcję wyprowadziła jednak ekipa Macieja Koły, w 2 minucie kontrolny strzał z dystansu oddał Jan Perucki ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę. W 10 minucie przed szansą zdobycia bramki stanął Jakub Statkiewicz ale oddał minimalnie niecelny strzał.

Na co stać Darka Szulca, obrońcy drużyny przeciwnej przekonali się po raz pierwszy w 14 minucie, po wrzutce Damiana Magota z rztu rożnego, snajper Dolmens-ów umieścił piłkę w bramce Dawida Śmiałkowskiego.

Chociaż oba zespoły miały jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki to do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik 1:0 dla Dolmens-ów. Już dwie minuty po zmianie stron Darek Szulc wpisał się na listę strzelców po raz drugi w tym meczu. Chociaż był faulowany w polu karnym to zdołał utrzymać się na nogach, sędzia Michał Baraniecki nakazał grać dalej a po chwili snajper Dolmens-ów mógł celebrować zdobycie bramki !

W 31 minucie Szulc skomlpetował hattricka, tym razem pokonał bramkarza Orfinu wykorzystując dobre podanie Macieja Magota. Ten gol podziałał na drużynę Orfinu jak płachta na byka i trzy minuty później napór ekipy Macieja Koły przyniósł zamierzony efekt w postaci gola Macieja Pietruszki, który wykorzystał zamieszanie podbramkowe w polu karnym rywali.

Nie minęły kolejne dwie minuty gry a Robert Pawlak wykorzystał błąd Bartosza Szczudlika i zdobył kontaktową bramkę. Orfin postawił wszystko na jedną kartę i zaczął grać bardzo wysoko, na połowie Dolmens-ów, całkowicie zapominając o obronie. To kosztowało ich utratę czwartej bramki, której autorem był Marcin Świeściak !

Dolmens pokonuje Orfin 4:2 i wskakuje na drugie miejsce w tabeli, ci drudzy zostają zepchnięci o jedną pozycję w dół. Kolejnym rywalem drużyny Magota będzie Auto Truck, Maciek Koła i jego koledzy zmierzą się natomiast z kolejnym spadkowiczem z Superligi. Drink Team-em.