Skład: Kałuża, Piątkowski, Matczak, Skornicz, Zagórny, Purtak, Zając, Jakimczyk, Jaz, Nowak, Gordon, Rokita
Skład: Wachał, Magot, Statnik, Magot, Magot, Kowalczyk, Filipiak, Świtoń, Świeściak, Szulc, Tetamanti, Szczudlik
19' Dariusz Szulc
27' Dariusz Szulc
33' Tomasz Statnik
36' Tomasz Statnik
Zawodnik meczu: Dariusz Szulc (Zdobył dwie bramki, które doprowadziły do remisu, później zaliczył też asystę przy pierwszym trafieniu Statnika.)

Capgemini powoli nas przyzwyczajają do tego, że początek sezonu mają wyśmienity a  później z meczu na mecz jest coraz gorzej. Zespół nie potrafi przezwyciężyć krążącej nad nimi klątwy. Spadkowicz natomiast, powoli łapie właściwy rytm i w każdym, kolejnym meczu prezentuje się coraz lepiej, do dobrej dyspozycji wraca też Dariusz Szulc. Spotkanie z drużyną Capgemini ekipa Damiana Magota rozpoczęła bardzo bojaźliwie, w 5 minucie meczu było 1:0 dla rywali, strzał Nowaka odbił wprawdzie bramkarz ale zrobił to tak niefortunnie, że piła trafiła wprost pod nogi Marcina Jaza, pomocnik Capgemini z zimną krwią wpakował piłkę do siatki. Pięć minut później spadkowicz przegrywał już 0:2, Waldemar Rokita uderzył mocno pod poprzeczkę tuż zza linii pola karnego. Podrażnieni takim obrotem sprawy Dolmensi podkręcili tempo gry, zespół z minutę na minutę osiągał znacząca przewagę nad rywalem. Na klikadziesiąt sekund przed końcem pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył niezawodny Dariusz Szulc. Do przerwy Capgemini prowadziło minimalnie 2:1. Na drugą połowę podopieczni Magota wyszli z przekonaniem, że uda im się odwrócić losy spotkania, zespół swój cel osiągnął w 27 minucie, do remisu doprowadził bowiem Dariusz Szulc. Minutę późnej Capgemini radzić musiało sobie bez jednego zawodnika, żółtą kartkę otrzymał Marcin Jaz, ekipa Magota nie wykorzystała gry w przewadze i w notesie sędziego nadal widniał wynik 2:2. Kluczowym momentem spotkania była 32 minuta, za faul i niesportowe zachowanie wobec arbitra czerwoną kartką został ukarany Marcin Jaz, komisja dyscyplinarna ligi Wrocbal postanowiła zawiesić zawodnika na dwa spotkania. Drugą szansę gry w przewadze Dolmes wykorzystał, choć łatwo nie było. Minutę po czerwonej kartce Jaza, Tomasz Statnik strzelił w długi róg bramki i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Cagemini broni nie złożyło i za sprawą pięknej podcinki Łukasza Nowaka doprowadziło do remisu. Na cztery minuty przed końcem Tomasz Statnik zapewnił swojej drużynie zwycięstwo, pakując piłkę dosiatki Gordona po podaniu Darka Szulca. Dolmens wygrał po ciężkiej walce 4:3. Kolejny mecz podopieczni Magota rozegrają z obecnym liderem, Orfin Studio, to spotkanie pokaże nam jakie są cele zespołu w obecnych rozgrywkach. Capgemini żeby uniknąć degradacji musi zdobywać kolejne punkty, następne spotkanie Kałuża i spółka rozegra z Dizjan Studio FT, niestety bez Marcina Jaza w składzie.