11.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 2 : 1 )
Skład: Krowicki, Onufrowicz, Lubczyński, Oleksy, Krowicki, Oleksy, Borysewicz, Kaniecki
Skład: Zając, Czarnecki, Mosiej, Homiak, Świtalski , Niciński, Perekietka, Jarema
4' Rafał Oleksy
27' Przemysław Lubczyński
29' Przemysław Lubczyński
34' Rafał Oleksy
35' Przemysław Lubczyński
7' Piotr Zając
14' Jacek Czarnecki
36' Piotr Zając
Zawodnik meczu: Przemysław Lubczyński (Rewelacyjny występ młodego napastnika Auto Truck-u, w kluczowych momentach meczu zdobył aż trzy bramki ! )
Auto Truck rozszalał się na dobre, beniaminek 1 ligi po zwycięstwie nad Żarem Tropików bardzo gładko rozprawił się z drużyną Adama Mosieja - Cortez Paintball.

Już w 4 minucie meczu Auto Truck wyszedł na prowadzenie po golu Rafała Oleksego, który już w poprzednim spotkaniu udowodnił, że wyższa klasa rozgrywkowa nie stanowi dla niego żadnej przeszkody by regularnie wpisywać się na listę strzelców. Odpowiedź Cortez-u była niemal natychmiastowa, trzy minuty później do wyrównania doprowadził Piotr Zając.

Podopieczni Adama Mosieja poszli za ciosem i by wyjść na prowadzenie, potrzebowali kolejnych siedmiu minut. Marcina Borysewicza pokonał Jacek Czarnecki, bramkarz Auto Truck-u być może zdołałby wybronić ten strzał ale po rykoszecie został kompletnie zmylony i piłka wpadła do jego siatki tuż przy słupku.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie i oba zespoły schodziły na przerwę przy stanie 2:1 dla Cortez Paintball. Druga część spotkania rozpoczęła się od groźnych ataków Paintballowców, w 21 minucie piłka po strzale Patryka Jaremy minimalnie minęła dalszy słupek bramki Borysewicza. Minutę później strzałem w krótki róg, Borysewicza próbował zaskoczyć Jacek Czarnecki ale bramkarz Auto Truck-u okazał się górą w tym starciu. Borysewicz wykazał się umiejętnościami również w 25 minucie gdy nogą wybronił strzał Jaremy.

Od tej pory to beniaminek zaczął przejmować inicjatywę na boisku, w 27 minucie strzał w kierunku bramki Świtalskiego oddał Rafał Oleksy, piłka odbiła się od pleców Marcina Nicińskiego i trafiła pod nogi Przemka Lubczyńskiego, który bez zastanowienia posłał ją do siatki rywala.

Wyrównująca bramka dodała zawodnikom Auto Truck-u większej wiary w siebie, niespełna dwie minuty później Lubczyński płaskim strzałem, między nogami bramkarza wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 34 minucie Przemek przechwycił piłkę pod polem karnym Cortez-u, zagrał ją do Rafała Oleksego a ten przerzucił bramkarza i strzałem z głowy podwyższył na 4:2.

Ten dzień należał do Przemysława Lubczyńskiego, minutę po golu Oleksego, "Przemo" oddał atomowy strzał z dystansu i piłka przelatując pod rękawicami rzucającego się Świtalskiego, wpadła do bramki.

Jedyne na co było w tym meczu jeszcze stać ekipę Cortez Paintball to zmniejszenie rozmiarów porażki. W 36 minucie Adam Mosiej wycofał piłkę przed pole karne do nadbiegającego Piotra Zająca a ten z linii dziewiątego metra oddał mocny strzał w kierunku bramki. Piłka otarła nogę jednego z obrońców rywali i myląc Borysewicza wpadła do siatki.

Beniaminek zgarnia kolejne trzy punkty i wskakuje na pozycję lidera 1 ligi, już za tydzień ich formę sprawdzi Raiffeisen Bank, Cortez Paintball by myśleć o awansie do Superligi nie może stracić punktów w meczu z Orfinem Studio.