17.05 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
4 : 5
( 1 : 3 )
Skład: Cieślak, Szczepański, Woś, Rosołowicz, Gorazdowski, Pindera, Kaziura
Skład: Art, Kania, Ślusarek, Kuczyński, Lachowicz, Nogala, Krej, Janik, Malinowski, Mieszkalski, Kluska, Rak, Kubiak
3' Michał Lachowicz (Gol samobójczy)
17' Kamil Woś
20' Krzysztof Kaziura
24' Kamil Woś
38' Bartosz Rosołowicz
9' Bartłomiej Nogala
21' Krzysztof Kaziura (Gol samobójczy)
22' Sebastian Kania
35' Sebastian Kania
Zawodnik meczu: Kamil Woś (Zdobył dwie ładne bramki w kluczowych momentach meczu, zaliczył też jedną asystę.)

Pewne zwycięstwo i awans do fazy barażowej, taki plan miała ekipa Lex Pistols przed spotkanie z Brak Sponsora. Ostatnia przegrana z Prosiakami nie skomplikowała im planu. Ewentualne zwycięstwo ekipy Brak Sponsora sprawi, że awans do fazy barażowej pozostaną realne ale trzeba będzie trzymać kciuki za bezpośrednich rywali Lex Pistols. Od początku meczu przewagę osiągnęli Prawnicy, borykająca się z kłopotami kadrowymi ekipa Rosołowicza dzielnie stawiała kroku przeciwnikom, w 3 minucie meczu z dodatkową pomocą przyszedł im obrońca Lex  Pistols Michał Lachowicz, który skierował piłkę do własnej bramki. Na wyrównanie czekaliśmy dość długo bowiem do 9 minuty, najpierw dobrej okazji nie wykorzystał Krej trafiając w słupek ale w końcu do siatki Brak Sponsora trafił Bartosz Nogala. Mimo, że wszystko rozpoczęło się od nowa ciągle brakowało dyscypliny taktycznej ekipie Maksymiliana Kreja, zespół nie potrafił wykorzystać sporej przewagi w posiadaniu piłki i zamiast zdobyć bramkę to ją stracili, W 17 minucie Kamil Woś pięknym strzałem w samo okienko wyprowadził swój zespół na prowadzenie, gdy wydawało się, że Brak Sponsora zejdzie na przerwę przy skromnym prowadzeniu, wynik podwyższył Krzysztof Kaziura. Druga odsłona rozpoczęła się od bramki samobójczej, tym razem Kaziura niefortunnym strzałem pokonał własnego bramkarza. Lex poszedł za ciosem i w 22 minucie wyrównał stan rywalizacji, drużynę na duchu podniósł Sebastian Kania trafiając pewnie zza pola karnego. W 24 minucie ponownie na prowadzenie wyszli piłkarze Brak Sponsora, błąd defensywy z zimną krwią wykorzystał Kamil Woś lobując rosłego Kluskę. Czując nóż na gardle podopieczni Kreja nieco podkręcili tempo gry, akcja jedna po drugiej dość długo nie przyniosła zamierzonego celu, dopiero w 35 minucie padła kolejna upragniona bramka, drugie trafienie w tym meczu zanotował Sebastian Kania. Wydawać się mogło, że limit pecha Pistolsi wykorzystali. Ostatnie pięć minut miało dać im upragnioną zwycięską bramkę, tak się jednak nie stało, wprawdzie bramka padła ale dla zespołu Rosołowicza, bohaterem został sam kapitan. Po czterdziestu minutach zaciętego pojedynku Lex Pistols przegrywa minimalnie 4:5 i wciąż jest niepewny dalszej gry w fazie barażowej o 2 ligę. Więcej niepewności jest na pewno po stronie Brak Sponsora, zawodnicy muszą teraz trzymać mocno kciuki za przeciwników ekipy Lex Pistols, którzy w kolejnym meczu zamierzają pokonać Ex Eurobank.