tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prosiaki 8 +10 17
2 . Capgemini 8 +10 16
3 . Lex Pistols 8 +12 15
4 . Brak Sponsora 8 +10 14
5 . Geoban 8 +1 14
6 . Rozważni i Romantyczni 8 -3 10
7 . Ex Eurobank 8 -12 8
8 . ACN FC 8 -7 6
9 . Ceneo.pl 8 -21 -1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
16.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Capgemini
Brak Sponsora
2 : 5
( 0 : 3 )
Skład: Nowak, Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Matczak, Porwoł, Skornicz, Zagórny, Wachowicz, Jakimczyk, Sznabel
Skład: Skorek, Cieślak, Szczepański, Martynowicz, Woś, Rosołowicz, Gorazdowski, Bodziony, Stawarz
4' Łukasz Wachowicz
8' Łukasz Nowak
10' Łukasz Nowak
13' Andrzej Kałuża
23' Łukasz Nowak
39' Łukasz Nowak
21' Leszek Szczepański
34' Bartosz Rosołowicz
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Kolejny raz poprowadził swój zespół do zwycięstwa, zdobył cztery z pięciu bramek dla Capgemini.)

Zespół Capgemini, który od początku sezonu zaskakuje pozytywnie wszystkich sympatyków ligi Wrocbal w swoim ostatnim meczu wywalczył u boku Prosiaków prawo do gry o awans do 2 ligi. Ich ostatnim rywalem był Brak Sponsora, który również ubiegał się o wejście do "grupy mistrzowskiej". Kluczem do zwycięstwa okazał się Łukasz Nowak, w 8 minucie meczu snajper Capgemini rozpoczął rajd po 3 cenne punkty dla swojego zespołu lobując strzałe z głowy interweniującego Karola Skorka. Dwie minuty później Nowak odebrał rywalom piłkę na własnej połowie, idealnie zgrał ją do Matczaka, ten odegrał ją do wbiegającego w pole karne Nowaka i zrobiło się 2:0. Capgemini poszło za ciosem i w 13 minucie na 3:0 podwyższył Andrzej Kałuża. Brak Sponsora obudził się dopiero po przerwie, w 21 minucie Mateusz Kapanowski skapitulował po strzale Leszka Szczepańskiego. Radość ze zdobytej bramki 120 sekund później przerwał nie kto inny jak Łukasz Nowak. Było już pewne, że Brak Sponsora tego meczu nie wygra. Na sześć minut przed końcem meczu celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Bartosz Rosołowicz zmniejszając dystans do Capgemini. Ostatnie zdanie należało jednak to najlepszego na boisku Łukasza Nowaka, który strzałem po długim rogu ustalił wynik spotkania na 5:2. Capgemini już pewne walki o awans, Brak Sponsora by dołączyć do nich i do Prosiaków musi w ostatnim meczu pokonać Lex Pistolsów i liczyć na to, że Pistolsi nie wygrają żadnego z pozostałych dwóch meczów.

autor: Marcin Wiktorowski