16.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Nowak, Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Matczak, Zakrocki, Skornicz, Purtak, Zając, Jakimczyk, Dybowski
Skład: Luft, Sandomierski, Delost, Kocięcki, Orfin, Listwan, Matyja, Kotwica, Nakonieczny
5' Tomasz Purtak
6' Andrzej Kałuża
8' Łukasz Nowak
27' Łukasz Nowak
33' Bartłomiej Piątkowski
Zawodnik meczu: Marek Matczak (Pewny punkt w obronie Capgemini, świetnie kierował linią defensywną co pozwliło bramkarzowi zachować czyste konto bramkowe.)

Dla Capgemini ten mecz miał być typowym spacerkiem w kierunku drugiej ligi, rywal gra bardzo nierówno i zasłużenie znajduję się na końcu tabeli trzeciej ligi. Kapitan Marek Matczak po raz kolejny mógł skorzystać z usług snajpera Łukasza Nowaka, powrót tego zawodnika po jednosezonowej przygodzie z FC Zbieraniną okazał się strzałem w dziesiątkę. Od pierwszej minuty swój styl gry narzucił przeciwnikom zespół Capgemini, ale to Ceneo.pl jako pierwsi mogli zdobyć bramkę, strzał Nakoniecznego z najwyższym trudem obronił  Mateusz Kapanowskiego. Od następnej minuty lider już nie popełniał błędów w obronie i szturmowymi atakami raz za razem nękali bramkarza Kamila Delosta, bardzo bliski strzelania bramki był Łukasz Nowak niestety tym razem na przeszkodzie stanął słupek. W 5 minucie Capgemini dopięło swego, po dośrodkowaniu Marka Matczaka najprzytomniej w polu karnym zachował się Tomasz Purtak, który ze stoickim spokojem pokonał bramkarza. Minutę później było już 2:0, bramkę zdobył Andrzej Kałuża, napastnik w zamieszaniu podbramkowym lekkim strzałem nie dał szans Delstowi.  W 8 minucie dał znać o sobie najlepszy snajper 3 ligi Łukasz Nowak, nękając obrońcę odebrał mu piłkę i pewnie popędził sam na sam strzelając tuż przy słupku. Ceneo.pl bardzo zaskoczone w pierwszej części gry nie potrafiło skonstruować żadnej akcji ofensywnej, wyjątkiem była 16 minuta meczu gdzie po strzale Kocięckiego piłka wylądowała na poprzeczce. Trzy trafienia, dla stojącego obok ławki rezerwowy kierownika ekipy Capgemini to bardzo mało, drużyna wprawdzie stwarzała sobie dogodne sytuacje lecz szwankowała skuteczność, minimalnie pomylił się Nowak, Jakimczyk oraz Purtak. Do przerwy zasłużone prowadzenie drużyny Matczaka 3:0. Druga połowa toczyła się dalej pod dyktando Capgemini, ciężko będzie komukolwiek zatrzymać rozpędzoną maszynę, w defensywie ataki rywali rozbijał Matczak, a w ofensywie rywali nękał Nowak. Kolejna bramka padła w 27 minucie, dobre podanie Kałuży wykończył Nowak. W 33 minucie padła piąta a jak się  później okazało ostatnia bramka w tym spotkaniu, akcję rozpoczął Jakimczyk, pomocnik przebiegł kilka metrów i wystawił piłkę nadbiegającemu w pole karne Piątkowskiemu, obrońca nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce, tym samym Bartłomiej zaliczył premierowe trafienie w VIII edycji ligi Wrocbal. Końcowy wynik 5:0 to najniższy wymiar kary wobec piłkarzy Ceneo.pl. Lider gr.B, 3 ligi wykorzystał wpadkę Prosiaków i odskoczył rywalom na pięć punktów. W kolejnym pojedynku zespół zmierzy się w bardzo ważnym meczu z Geobanem, natomiast Ceneo.pl poszuka punktów z silnym Lex Pistols.