28.03 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Nowak, Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Matczak, Zakrocki, Purtak, Wachowicz, Jakimczyk
Skład: Stangret, Wilkiewicz, Paszek, Gołkowski, Sudak, Mrożek, Zawierucha
20' Łukasz Nowak
25' Łukasz Nowak
27' Tomasz Purtak
36' Andrzej Kałuża
18' Bartłomiej Mrożek
23' Wojciech Zawierucha
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Grał zbyt krótko ale gdy tylko pojawiał się na boisku siał spustoszenie pod bramką rywali.)

Świetna frekwencja i solidnie przepracowana zima to w oczach Łukasza Nowaka klucz do sukcesu w nowym sezonie. Eurobank, jak zapowiadał Marek Paszek z zimowego snu się jeszcze nie wybudził i prawdziwą grę zaprezentują w dalszej części sezonu, oby nie było za późno. Początek gry był bardzo ostrożny, zawodnicy skupieni byli przede wszystkim na obronie dostępu do własnej bramki, gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Akcji podbramkowych było jak na lekarstwo. Kluczem do sukcesu w drużynie Capgemini okazał się zaczynający z ławki rezerwowych Łukasz Nowak, kilkanaście sekund po wejściu na boisko otworzył wynik meczu. Minimalne prowadzenie 1:0 dało duży komfort psychiczny lecz nonszalancja w obronie spowodowała, że w 18 minucie obrońca Bartłomiej Mrożek był tam gdzie powinien być zawsze napastnik, w zamieszaniu pod bramką zachował najwięcej spokoju i ze stoicki spokojem pokonał Kapanowskiego. Na wszelką nieporadność w zespole Capgemini jokerem był Nowak, tym razem Łukasz samotnie wdał się w drybling po czym bez żadnego problemu trafił po długim rogu. Po bramce napastnika arbiter Kut zakończył pierwszą cześć zawodów. Druga odsłona meczu rozpoczęła się od bramki Zawieruchy, nowy nabytek Eurobanku trafił z dystansu po długim rogu. W 25 minucie na nieszczęście Eurobanku z formą w ten mecz trafił Nowak, jego strzał zza pola karnego wylądował obok rezerwowego bramkarza EX. Autorem czwartej bramki dla Capdemini był Tomasz Purtak, tym razem zawodnik trafił do pustej bramki po dobrym dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. W 30 minucie Nowak mógł podwyższyć prowadzenie dla swojego zespołu, sam jednak do końca nie wiedział jak można nie trafić z metra do pustej bramki. Wyczyn kolegi z zespołu skopiował Jakimczyk, który po rzucie rożnym z podobnej odległości trafił w ręce bramkarza. W 36 minucie meczu, losy spotkania rozstrzygnęły się na dobre, Kałuża trafił do siatki rywali po wcześniejszym odbiciu piłki przez bramkarza przy strzale Piątkowskiego. Wynikiem 5:2 sędzia Kut zakończył zmagania trzecioligowców. Widać progres w grze Capgemini i chociaż jest jeszcze kilka mankamentów w grze to jednak zespół może być pełen optymizmu przed następną konfrontacją. W kolejnym meczu zmierzą się z Rozważnymi i Romantycznymi, drużyna Ex Eurobank podejmie Lex Pistols.