tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +25 26
2 . WSOWL I 11 +22 24
3 . RTV Euro AGD 11 +17 24
4 . Dolmens 11 +4 20
5 . Ozone 11 -2 17
6 . Fulanito 11 +5 16
7 . FC Piwosze 11 -1 15
8 . Cortez Paintball 11 +12 13
9 . AKA.pl 11 +0 11
10 . Mistrz Grilla 11 -17 10
11 . Futbol.wroclaw.pl 11 -19 9
12 . AP construction 11 -46 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
15.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Fulanito
RTV Euro AGD
1 : 6
( 1 : 4 )
Skład: Rumin, Szczęśniak, Kozłowski, Śliżewski, Mackiewicz, Gawęda, Zając, Kalimov
Skład: Malina, Krupiński, Polańczyk, Stopka, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Jaworski, Wełna
2' Marek Zając
8' Paweł Rumin
13' Krzysztof Kozłowski
18' Marek Zając
20' Krzysztof Gawęda
40' Marek Zając
40' Marek Zając
12' Mariusz Malina
Zawodnik meczu: Marek Zając (Zdobywając cztery bramki w meczu z innym kandydatem do awansu zasłużył na miano najlepszego zawodnika spotkania.)

Wtorkową wisienką na torcie był pojedynek pomiędzy RTV Euro AGD a Fulanito. Chociaż faworytem tego spotkania była drużyna Piotra Jakubowskiego to chyba wszyscy pamiętają zwycięstwo Fulanito z Cortez Paintball. Do niedawna wielu z nas twierdziło, że w walce o awans do 1 ligi liczą się już tylko cztery zespoły: WSOWL I, WSOWL II, RTV Euro AGD oraz Dolmens. RTV zaczęło jednak lecieć w dół tebeli tracąc pozycję lidera na rzecz WSOWL II, Fulanito by przedłużyć nadzieję na walkę o awans musiał pokonać RTV. Początek spotkania ułożył się niepomyślnie dla ekipy Piotra Jakubowskiego, po rzucie rażnym wykonywanym przez RTV prezent w postaci podania otrzymał Marek Zając, snajper Fulanito nie marnuje takich okazji i popędził sam na sam z Jaworskim nie dając mu żadnych szans. W 8 minucie na ławkę kar powędrował Paweł Rumin ale RTV nie potrafiło wykorzystać dwuminutowej przewagi. Dopiero w 12 minucie na strzał z dystansu decydował się Mariusz Malina, bramkarz Fulanito próbował interweniować nogami co kosztowało jego zespół utratę bramki. 1:1 i nadzieje w szeregach Euro AGD odżyły. Niestety tylko na minutę gdyż chwilę po golu Maliny Fulanito ponownie objęło prowadzenie, tym razem Jaworskiego pokonał Krzysztof Kozłowski. Na dwie minuty przed przerwą świetnym rajdem popisał się Marek Zając, po minięciu czterch obrońców rywali posłał piłkę do siatki. Zupełnie załamani zawodnicy RTV tuż przed gwizdkiem zapraszających ich na odpoczynek stracili czwartą bramkę, której autorem był Krzysztof Gawęda. Po zmianie stron drużyna "Dzidka" nie podniosła się już z kolan, mimo wielu prób nie udało im się pokonać Patryka Kalimowa, na domiar złego w 40 minucie znokautował ich Marek Zając wyprowadzając dwie udane kontry. RTV Euro AGD nie może już być pewne awansu, nawet jeśli wygra wszystkie pozostałe mecze, w kolejnym starciu zmierzą się z AP construction i tu mogą liczyć na łatwe trzy punkty. Fulanito ma jeszcze zaległy mecz z Ozone a za tydzień zmierzy się z FC Piwoszami. Jeśli wygra wszystko do końca sezonu to może myśleć o awansie. Sprawę ułatwiła im bezpośrednia wygrana z RTV Euro AGD i może ułatwić wygrana z WSOWL I. Walka o 1 ligę będzie więc zacięta to końca rozgrywek.

autor: Marcin Wiktorowski