tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +25 26
2 . WSOWL I 11 +22 24
3 . RTV Euro AGD 11 +17 24
4 . Dolmens 11 +4 20
5 . Ozone 11 -2 17
6 . Fulanito 11 +5 16
7 . FC Piwosze 11 -1 15
8 . Cortez Paintball 11 +12 13
9 . AKA.pl 11 +0 11
10 . Mistrz Grilla 11 -17 10
11 . Futbol.wroclaw.pl 11 -19 9
12 . AP construction 11 -46 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
29.03 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
AKA.pl
Cortez Paintball
2 : 2
( 2 : 0 )
Skład: Głogosz, Janicki, Żemajtis, Koczan, Koczan, Budziński, Szczerbicki, Trebenda, Moska, Szczerbicki
Skład: Król, Waleszczyński, Koch, Zając, Szymończyk, Mosiej, Homiak
33' Mateusz Janicki
38' Tomasz Trebenda
2' Wojciech Szymończyk
10' Adam Mosiej
32' Piotr Zając
Zawodnik meczu: Wojciech Szymończyk (Tylko pomocnikowi Cortez zależało na zwycięstwie, z wyniku gry może być niezadowolony jednak ze swojej postawy na boisku z pewnością tak. )

Drużyny Cortez oraz AKA.pl swoje pierwsze spotkania przegrały minimalnie - po 0:1, chociaż AKA.pl uległo wyżej notowanemu rywalowi to porażka Cortez z Fulanito była mega sensacją w pierwszym tygodniu rozgrywek. Drużyna Cortez chcąc zmazać plamę z pierwszej kolejki, z pojedynku z AKA.pl musiała wyjść zwycięsko. Plan skrzętnie realizował już w 2 minucie Szymończyk, jego strzał zza pola karnego otworzył wynik meczu. W 6 minucie powinno być 2:0, Koch w niewiadomy nawet dla siebie sposób zmarnował stuprocentową sytuację, tak zmarnowana okazja będzie się śniła zawodnikowi po nocach. Jak należy zdobywać bramki pokazał koledze z zespołu Adam Mosiej, zawodnik idealnie odnalazł się w polu karnym i po ogromnym zamieszaniu wepchnął piłkę do siatki Głogosza. AKA przy głośnym dopingu kolegów z ławki rezerwowych z minuty na minutę rozkręcała się, w odstępnie kilku minut stworzyła sobie bardzo groźne sytuacje, niestety Janickiemu oraz Marcinowi Koczanowi brakowało szczęścia. Dwubramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy, Cortez przetrwał ataki rywala i na drugą połowę wyszedł z bojowym nastawieniem. Grając gołą siódemką piłkarze Paintball bardzo długo się bronili, nie byli w stanie przez pewien czas wyjść nawet z własnej połowy. Gra AKA.pl przypominało przez chwilę bicie głową w mur. Bramka w końcu musiała paść, ileż przecież można się zaciekle bronić gołą siódemką. W 33 minucie Janicki znalazł drogę do bramki dobijając strzał Szczerbickiego. Wraz z upływem czasu ataki "błękitnych" nasilały się, kontaktowa bramka dodała skrzydeł zespołowi Krystiana Szczerbickiego. W 38 minucie Cortez uległ po raz drugi, bramkę na wagę remisu w zamieszaniu pod bramką zdobył Tomasz Trebenda. Cortez po fatalnej, drugiej połowie stracili kolejne oczka, praktycznie zawodnicy powinni się cieszyć z remisu lecz 1 punkt można określić w kategoriach porażki. W kolejnym meczu Cortez spróbuje powalczyć o pierwsze zwycięstwo z WSOWL II, natomiast AKA.pl czeka ciężkie zadanie, na przeciw stanie im WSOWL I.

autor: Adrian Miedziński