tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL II 11 +25 26
2 . WSOWL I 11 +22 24
3 . RTV Euro AGD 11 +17 24
4 . Dolmens 11 +4 20
5 . Ozone 11 -2 17
6 . Fulanito 11 +5 16
7 . FC Piwosze 11 -1 15
8 . Cortez Paintball 11 +12 13
9 . AKA.pl 11 +0 11
10 . Mistrz Grilla 11 -17 10
11 . Futbol.wroclaw.pl 11 -19 9
12 . AP construction 11 -46 -4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
27.03 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
RTV Euro AGD
Futbol.wroclaw.pl
1 : 5
( 0 : 4 )
Skład: Malina, Ogonowski, Krupiński, Polańczyk, Stopka, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Jakubowski, Podsędek, Jaworski, Wełna, Pichlak
Skład: Swół, Kolęda, Dereń, Turoń, Łatka, Charyszczak, Skrzypecki, Janiszewski, Szpyra, Samoćko, Górniak, Szymczyk
5' Dariusz Polańczyk
12' Łukasz Kopyś
20' Łukasz Kopyś
20' Adrian Wełna
30' Adrian Wełna
33' Arkadiusz Samoćko
Zawodnik meczu: Łukasz Kopyś (Pokazał swoje prawdziwe umiejętności , do spółki z Wełną rozłożyli rywala na czynniki pierwsze.)

Solidna frekwencja na drugim spotkaniu zawodników RTV Euro AGD świadczy o tym, że Piotr Jakubowski bardzo poważnie myśli o wygraniu drugiej ligi. Sprowadzenie bramkarza Łukasza Jaworskiego oraz pomocnika Adriana Wełny potwierdziło, że jakość gry zespołu podniosła się na dobre. Spotkanie z Futbol.wroclaw.pl miało być koleją zwycięską potyczką. Rozpoczęło się spokojnie, obie drużyny nie forsowały tempa, zawodnicy starali się umiejętnie szanować piłkę. Pierwszą bramkę ujrzeliśmy w 5 minucie meczu, po faulu zawodnika Futbolu rzut wolny z odległości 20 metrów od bramki wykonywał Dariusz Polańczyk, fantastyczne uderzenie sprawiło, że piłka znalazła się w siatce. W 12 minucie było już 2:0, idealną piłkę w tempo Łukaszowi Kopysiowi dograł Adrian Wełna, pomocnik wykorzystał podanie i w sytuacji sam na sam pokonał bezradnego Swoła. Ekipa Marka Szpyry nie była w stanie poważnie zagrozić bramce Łukasza Jaworskiego, bliski szczęścia był Andrzej Górniak jednak jego intencje strzeleckie wyczuł Jaworski. W odpowiedzi Podsędek minimalnie chybił z dystansu. Gdy wydawało się, że zawodnicy zejdą do szatni przy dwubramkowym prowadzeniu znowu dał o sobie znać duet Kopyś – Wełna. Szybka klepka zawodników RTV zakończyła się strzałem do pustej bramki tego drugiego. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem niemal z połowy boiska strzał życia oddał Kopyś, piłka po ręce bramkarza odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Po tej akcji sędzia Andrzej Malec zakończył pierwszą część. Druga odsłona należała zdecydowanie do RTV, wynik ustalony do przerwy sprawił, że zawodnicy zagrali z większą swobodą. Solidna obrona, oraz poczynania ofensywne Kopysia sprawiły, że menago - Piotr Jakubowski mógł być dumny ze swoich kolegów. Kolejną bramkę ujrzeliśmy w 30 minucie, akcję rozpoczął Pichlak, po przebiegnięciu kilku metrów zatańczył z obrońcami Futbol.wroclaw.pl  przed polem karnym oddając groźny strzał, piłkę odbił wprawdzie Swół lecz wobec czujności czającego się w polu karnym Adriana Wełny, piłka znalazła się w siatce. Podopiecznych Marka Szpyry stać było na strzelenie honorowej bramki, autorem trafienia po akcji Górniaka był Arkadiusz Samoćko. W 36 minucie rozmiary porażki mógł zmniejszyć Robert Skrzypecki, niestety minimalnie się pomylił. Wraz z końcowym gwizdkiem arbitra Malca zapanowała euforia w obozie RTV Euro AGD. Drugie zdecydowane zwycięstwo daje pewność przed kolejnym starciem. W następnym pojedynku drużyna Jakubowskiego zmierzy się z Mistrzem Grilla, ekipa Marka Szpyry podejmie AP construction.

Fotogaleria z meczu

autor: Adrian Miedziński