tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose 11 +28 28
2 . Castorama Bielany 11 +17 23
3 . Wielka Niewiadoma 11 +12 22
4 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 21
5 . OKS Sokół Wrocław 11 +8 20
6 . FC Zbieranina 11 -14 18
7 . Drink Team 11 +0 17
8 . Kuźniki 11 +4 13
9 . Planiko Football Team 11 -9 9
10 . FC Velicante Wrocław 11 -10 9
11 . Orfin Studio 11 -17 7
12 . Literki 11 -26 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
20.04 godz. 19:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
FC Moose
Orfin Studio
1 : 7
( 1 : 3 )
Skład: Kuzyk, Stefańczyk, Kubiszyn, Kubiszyn, Lewalski, Radota, Zaborek
Skład: Szczębara, Koła, Grzegorczyk, Natalli, Pankiewicz, Szostak, Rogowski, Brusiło
11' Jakub Lewalski
18' Dariusz Kubiszyn
20' Wojciech Grzegorczyk (Gol samobójczy)
24' Jakub Lewalski
27' Rafał Radota
29' Dariusz Kubiszyn
31' Bartosz Zaborek
15' Krzysztof Natalli
Zawodnik meczu: Dariusz Kubiszyn (W meczu z Orfinem pokazał się z jak najlepszej strony, występ ukoronował dwiema bramkami.)

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że piłkarze FC Moose obronią mistrzowski tytuł, zespół w ostatnim pojedynku zmiażdżył rywala wygrywając wysoko 6:0. Teraz pojedynek z Orfinem miał mieć podobny przebieg zwłaszcza, iż ekipa Macieja Koły w tym sezonie nie wygrała żadnego z czterech rozegranych pojedynków. Rozpoczęło się dość niemrawo, zespoły nie forsowały tempa gry i akcji podbramkowych było jak na lekarstwo, wraz z upływem czasu przebudzali się piłkarze FC Moose, zawodnicy próbowali strzałami z dystansu pokonać Łukasza Szczębarę. Pierwszą bramkę ujrzeliśmy w 11 minucie meczu, wynik otworzył potężnym strzałem pod poprzeczkę Jakub Lewalski. Wydawać się mogło, że ta bramka "rozwiąże worek" i kolejne będą tylko kwestią czasu, w 15 minucie meczu padła druga bramka, tym razem było to trafienie dające remis ekipie Orfinu, w zamieszaniu pod bramką rywali najprzytomniej zachował się Krzysztof Natalli. Wynik remisowy utrzymał się do 18 minuty, napastnik FC Moose, Dariusz Kubiszyn po serii zwodów ośmieszył obronę rywali położył bramkarza i trafił do pustej bramki. Tuż przed końcem pierwszej połowy Moose podwyższył prowadzenie, strzał z dystansu oddał Dariusz Kubiszyn piłka odbiła się od nogi Grzegorczyka i wpadł obok źle ustawionego bramkarza, było to trafienie samobójcze. Do przerwy mistrzowie prowadzili więc 3:1. W drugiej połowie byliśmy świadkami jednostronnego widowiska, zawodnicy Orfinu nie podjęli walki a rywal systematycznie ich punktował. W 24 minucie po podaniu Zaborka do siatki rywali piłkę skierował Jakub Lewalski. Kolejne trafienie, ładnym strzałem z dystansu dołożył w 27 minucie Rafał Radota. W 30 minucie swój dobry występ udokumentował Dariusz Kubiszyn, zawodnik wystrzelił z formą w obecnym sezonie i staje się bardzo ważnym ogniwem w układance Grzegorza Kuzyka. W dalszej fazie meczu mimo wielu sytuacji ze strony aktualnych mistrzów bramek nie ujrzeliśmy. Orfin do słabym meczu uległ zasłużenie 1:6. W następnym meczu drużyna Macieja Koły zmierzy się z OKS Sokół Wrocław. Będzie to pojedynek o pierwsze zwycięstwo w sezonie. Podopieczni Kuzyka na rozkładzie jazdy mają teraz FC Velicante Wrocław.

Fotogaleria z meczu

autor: Adrian Miedziński