28.03 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Szczębara, Koła, Perucki, Grzegorczyk, Natalli, Pawlak, Szostak, Jaworski, Brusiło, Borek
Skład: Mieszkalski, Szczepiński, Szewczyk, Zembaty, Baran, Bień, Koczuk
27' Piotr Koczuk
36' Piotr Koczuk
39' Wojciech Zembaty
Zawodnik meczu: Paweł Mieszkalski (Po raz kolejny udowodnił, że nie bez powodu został wybrany najlepszym bramkarzem w 1 lidze poprzedniej edycji.)

Po fuzji BreakLoose z Jum–Wan ZG, piłkarze Planiko przegrali w stosunku 1:3 wówczas w meczu z Literkami nie wystąpił najlepszy snajper Jum-Wan - Mateusz Bień, przeciwnik, Orfin Studio również poległa uznając wyższość Wielkiej Niewiadomej w identycznych rozmiarach. Stawką tego pojedynku było pierwsze zwycięstwo w lidze. Początek spotkania był dość niemrawy zawodnicy grali ostrożnie, bez polotu. Pierwsza groźna okazja na zdobycie bramki została stworzona w 5 minucie meczu, w sytuacji 3 na 1 Orfin nie potrafił jednak zdobyć bramki, fatalnie skiksował Jaworski. W 10 minucie Brusiło mógł zapewnić prowadzenie swojej drużynie jednak po strzale głową piłka trafiła w słupek bramki Mieszkalskiego. Planiko z Bieniem na czele nie stanowili zagrożenia dla ekipy Orfinu, każda ich akcja była przerywana w środkowej strefie boiska. Wraz z upływem czasu presja wzrastała a wynik pozostawał bez zmian, obie ekipy były tak zajęte walką w środku pola, że do przerwy zagrali na zero z tyłu. Druga odsłona meczu długo była kopią pierwszej części, walka, walka i jeszcze raz walka. Taki obraz gry ujrzeliśmy tego dnia przy ulicy Sarbinowskiej. W końcu kibice musieli ujrzeć bramkę, dopiero w 36 minucie meczu Bień idealnym podaniem obsłużył Piotra Koczuka i ten nie zmarnował okazji. Orfin w końcówce meczu rzucił się na rywala chcąc za wszelką cenę doprowadzić do remisu niestety w 39 minucie zostali skarceni przez Wojciecha Zembatego. Napastnik wykorzystał podanie Szewczyka. Po chwili arbiter Kut zakończył pojedynek. Planiko po dość nudnym widowisku wygraoł 2:0. W kolejnym meczu drużyna Mieszkalskiego  zmierzy się z Castoramą Bielany, Orfin podejmie Blitzkrieg Wrocław.