tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose 11 +28 28
2 . Castorama Bielany 11 +17 23
3 . Wielka Niewiadoma 11 +12 22
4 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 21
5 . OKS Sokół Wrocław 11 +8 20
6 . FC Zbieranina 11 -14 18
7 . Drink Team 11 +0 17
8 . Kuźniki 11 +4 13
9 . Planiko Football Team 11 -9 9
10 . FC Velicante Wrocław 11 -10 9
11 . Orfin Studio 11 -17 7
12 . Literki 11 -26 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
22.03 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Orfin Studio
Wielka Niewiadoma
3 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Szczębara, Koła, Perucki, Grzegorczyk, Natalli, Pankiewicz, Rogowski, Jaworski, Brusiło
Skład: Kiełbusiewicz, Smarzyński, Puchacz, Grabski, Kaczorowski, Jaskowski, Karnatowski, Jaśkowiak, Rybak
33' Maciej Koła
20' Błażej Karnatowski
34' Adam Smarzyński
40' Andrzej Jaskowski
Zawodnik meczu: Adam Smarzyński (Bardzo dobra i pewna gra w obronie, zdobył bramkę na 2:1, która uskrzydliła Wielką Niewiadomą.)

Wielki faworyt w tegorocznych rozgrywkach walczy w tym sezonie o najwyższe cele. Forma po sezonie halowym na pewno wzrosła a kapitan Andrzej Jaskowski w końcu zgarnął w nim upragnioną statuetkę króla strzelców i jest wielkim optymistą przed nowym sezonem. Kilka dni przed pierwszym meczem Wielkiej Niewiadomej zrobiło się głośno o ich nowych nabytkach. Transfer głośniejszy niż historia o "siostrach Grycankach". Bracia Rybak bo o nich mowa mają pomóc Wielkiej Niewiadomej w zdobyciu złotego medalu. O piłkarzach Orfinu przed pierwszym meczem nie wiele można powiedzieć, bardziej osłabieni niż wzmocnieni przed nowym sezonem będą walczyć o każdy punkt w meczu. Spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie z lekką przewagą Wielkiej Niewiadomej, w 4 minucie meczu Kaczorowski mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie lecz jego intencje wyczuł Szczębara a dobitka Karnatowskiego pozostaje bez komentarza.  W dalszej części meczu wiało nudą choć przewaga była po stronie Niewiadomej. W 14 minucie byliśmy świadkami ważnego wydarzenia, ważniejszczego niż wielki internetowy hit o "mięsnym jeżu" ... na boisku pojawił się starszy z braci Rybaków Rafał, z wiarygodnych źródeł udało nam się dowiedzieć że młodszy brat Rafała, Piotr odniósł kontuzje i na jago debiut musimy jeszcze poczekać. Jak ważne jest to wzmocnienie przekonaliśmy się tuż przed końcem pierwszej połowy, Rybak idealnym podaniem otworzył drogę do bramki Błażejowi Karnatowskiemu. Napastnik upadając oddał strzał w środek bramki. Wielka Niewiadoma minimalnie prowadziła do przerwy 1:0. Druga odsłona była już bardziej senna, widać było że zawodnicy nie są jeszcze do końca oswojeni z trawiastym boiskiem, gra na świeżym powietrzu kosztował ich dużo wysiłku. Kolejną bramkę ujrzeliśmy w 33 minucie meczu, rzut wolny wykonywał Jan Perucki, po silnym strzale piłka odbiła się od Macieja Koła i wpadła obok zaskoczonego Kiełbusiewicza. Wynik remisowym był wielkim zaskoczenie w zespole Niewiadomej. Na nieszczęście Orfinu szybką ripostą w następnej akcji popisał się jeden z najlepszych obrońców ligi Adam Smarzyński. Obrońca znalazł się tam gdzie powinien czaić się Jaskowski i skierował piłkę do pustej bramki.  Rywal mimo niekorzystnego wyniku walczył do końca, w ostatniej minucie zawodnicy Orfinu zostali skarceni przez króla strzelców II edycji ligi halowej WROCBAL - Andrzeja Jaskowskiego. Napastnik strzelił do pustej bramki po podaniu Karnatowskiego.  Wynik 3:1 cieszy i podniósł morale piłkarzom przed następnym pojedynkiem, który mianuje do kategorii hitu. Wielka Niewiadoma zmierzy się z naszpikowaną gwiazdami Castoramą Bielany. Orfin spróbuje poszukać punktów w meczu z Planiko. W trakcie meczu Rafał Rybak z niewiadomych przyczyn zużył pół butelki "lodu w sprayu". Miejmy nadzieję, że kontuzja nie jest poważna.

autor: Adrian Miedziński