13.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Kapanowski, Kałuża, Piątkowski, Matczak, Porwoł, Purtak, Zając, Wachowicz, Nowak, Jakimczyk, Jaz
Skład: Rozpędowski, Majewski, Kowalski, Stochalski, Machniak, Świsulski, Dulat, Nikipiło, Marks, Nowak, Witkowski, Witkowski, Undziakiewicz
37' Andrzej Kałuża
13' Piotr Nowak
31' Rafał Kowalski
33' Piotr Nowak
38' Robert Witkowski
Zawodnik meczu: Rafał Kowalski (Dobra gra w obronie, zdobył bramkę na 2:1 dodając kolegom z zespołu wiarę w zwycięstwo.)

Mecz bardzo ważny dla obu zespołów, zwycięstwo Capgemini zapewniłoby im awans do 2 ligi, zwycięstwo Fizjoterapii Polskiej mogłoby przedłużyć ich nadzieję na opuszczenie najniżeszej klasy rozgrywkowej. Jedni i drudzy pojawili się na boisku przy ul. Sarbinowskiej w bardzo solidnych składach pomimo faktu, iż w tym momencie na Euro swoje mecze rozgrywała "grupa śmierci". Spodkanie rozpoczęło się dość pechowo dla Villa Medica, bramkarz Dominik Rozpędowski chcąc wprowadzić piłkę we własne pole karny by później chwycić ją w ręce nie spodziewał się, że padnie ofiarą Łukasza Nowaka, który takich okazji nie marnuje. Napastnik Capgemini wcisnął futbolówkę do bramki Fizjoterapii i od 2 min. zrobiło się 1:0. Tegoroczny debiutant ligi Wrocbal, by wyrównać męczył się do 13 min., wówczas do bramki Mateusza Kapanowskiego trafił Piotr Nowak. Bardzo wyrównana pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po zmianie stron na boisku rządziła już tylko Fizjoterapia, w 31 min. swój zespół na prowadzenie wyprowadził Rafał Kowalski, który spisywał się świetnie przez całe spotkanie. Dwie minuty później skrzydła zawodnikom Capgemini ponownie podciął Piotr Nowak. Capgemini próbowało dojść rywali ale Łukasz Nowak nie potrafił wstrzelić się w bramkę Fizjoterapii. Na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem Robert Witkowski dobił przeciwników zadając czwarty cios. Capgemini musiało pogodzić się z porażką i teraz ma nikłe szanse na awans do 2 ligi. VillaMedica i Czerwone Diabły grają z Lex Pistols i przynjamniej dwa zespoły mogą zdobyć punkty, dzięki którym wyprzedzą Capgemini w klasyfikacji końcowej. Marek Matczak i jego koledzy z zespołu muszą więc trzymać kciuki za Lex Pistols. Jeśli ekipa Maksymiliana Kreja wygra oba spotkania to w lidze drugiej na jesieni zobaczymy: Hectas, Lex Pistols, Prosiaki, oraz Capgemini (w takiej właśnie kolejności)