02.03 godz. 16:55, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 5 : 1 )
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Majewski, Skrzypecki, Szpyra, Ostropolski, Czapran, Bartosik
Skład: Szulc, Zwierzyński, Guźniczak, Janik, Guźniczak, Pawlaczyk, Kowalski, Topornicki
14' Dariusz Kolęda
22' Mateusz Skrzypecki
5' Przemysław Topornicki
10' Dariusz Szulc
13' Przemysław Topornicki
16' Marcin Zwierzyński
18' Sebastian Pawlaczyk
31' Dariusz Szulc
33' Przemysław Topornicki
34' Przemysław Topornicki
35' Dariusz Szulc
Zawodnik meczu: Przemysław Topornicki (Snajper Deadline Wrocbal po raz kolejny błysnął formą strzelecką. Dziś pakował piłkę do bramki rywali czterokrotnie.)

Futbol.wroclaw.pl z The Hornets walczą o ostatnie miejsce, które promowane jest awansem do 1 ligi. Deadline awans ma zapewniony, wystarczy pojawić się na ostatnim meczu i nie zakończyć go walkowerem. Jeśli "Futbolowcy" pokonają Deadline to w awansie do 1 ligi nie przeszkodzi im nawet dzisiejsze zwycięstwo The Hornets nad WrSport.pl

2' Piłka po strzale Topornickiego minimalnie mija lewy słupek bramki Tomka Czaprana.
5' (1:0) - Topornicki rozpoczął na własnej połowie rajd w kierunku bramki Futbol.wroclaw.pl i po chwili nie daje szans Czapranowi.
7' Ładna akcja Deadline zakończona niecelnym strzałem Pawlaczyka.
10' (2:0) - Fantastyczny strzał Dariusza Szulca ląduje w bramce "Futbolowców".
13' (3:0) - Topornicki po raz drugi pokonuje Czaprana
14' (3:1) - Dariusz Kolęda strzela w krótki róg! Guźniczak nie miał najmniejszych szans.
16' (4:1) - Deadline Wrocbal podwyższa prowadzenie po golu Marcina Zwierzyńskiego.
18' (5:1) - Futbol.wroclaw.pl otrzymuje kolejny cios! Na listę strzelców wpisuje się Pawlaczyk.
19' Fatalne pudło Bartosika!!! Piłka przeleciała obok prawego spojenia chociaż zawodnik Futbol.wroclaw.pl stał metr od lewego słupka.
22' (5:2) - Mateusz Skrzypecki strzałem w długi róg z ostrego kąta zmniejsza dystans do Deadline.
25' Deadline przed szansą na podwyższenie wyniku ale Szulc zachował się zbyt egoistycznie pod bramką Czaprana.
26' Kolęda nie trafia do pustej bramki!
30' Janik trafia w słupek, dobitka Zwierzyńskiego pada łupem bramkarza Futbol.wroclaw.pl
31' (6:2) - Dariusz Szulc płaskim strzałem pokonuje Czaprana.
33' (7:2) - Deadline zapewne nie oddadzą już rywalom zwycięstwa! Topornicki powiększa swój dorobek bramkowy.
34' (8:2) - Kolejne trafienie Przemka Topornickiego!
35' (9:2) - Dariusz Szulc kompletuje hattricka.

Deadline Wrocbal nie pozostawił rywalom nawet cienia złudzeń kto jest mocniejszy. Drużyna złożona z "wolnych strzelców" bardzo pewnie pokonała podopiecznych Marka Szpyry i przypieczętowała awans na zaplecze Superligi. Futbol.wroclaw.pl musi się obejść smakiem i plany związane z awansem przełożyć na kolejny sezon.

Przemysław Topornicki (Deadline Wrocbal)