23.02 godz. 22:00, Redeco, Sedzia: Jakub Orliński
4 : 7
( 2 : 4 )
Skład: Szulc, Guźniczak, Janik, Guźniczak, Błaszczyk, Kowalski, Topornicki, Stasz
Skład: Szczepanik, Pondel, Baran, Leja, Waśkowski, Fabisz
3' Przemysław Topornicki
5' Przemysław Topornicki
13' Dariusz Szulc
14' Przemysław Topornicki
30' Dariusz Szulc
32' Przemysław Topornicki
34' Michał Guźniczak
37' Michał Guźniczak
6' Dominik Leja
19' Dawid Fabisz
24' Dominik Leja
26' Dominik Leja
Zawodnik meczu: Przemysław Topornicki (Przemek w tym spotkaniu był najmocniejszym ogniwem Deadline Wrocbal. Rywalom strzelił aż cztery gole czym w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa na wagę awansu do 1 ligi.)

WrSport.pl zapewnił już sobie awans do 1 ligi, do szczęścia było im potrzebne przynajmniej jedno zwycięstwo oraz potknięcia Deichmanna oraz Futbol.wroclaw.pl i tak też się stało przed tygodniem. Teraz na przeciw siebie staną dwie teoretycznie najmocniejsze zespoły w 2 lidze. Deadline by myśleć o awansie musi pokonać WrSport.pl bowiem w przypadku porażki za plecami czają się zarówno Deichmann jak i Futbol.wroclaw.pl, którzy w ten weekend zagrają między sobą.

2' Fatalne uderzenie Janika, z dystansu.
3' (0:1) - Przemysław Topornicki otrzymuje prostopadłe podanie od Szulca i po chwili nie daje szans stojącemu między słupkami Waśkowskiemu.
5' (0:2) - Deadline Wrocbal idzie za ciosem!!! Topornicki po raz drugi pokonuje Waśkowskiego.
6' (1:2) - Dominik Leja otrzymuje podanie od Barana, zakłada siatkę Szulcowi a następnie bramkarzowi Deadline Wrocbal, Zbyszkowi Guźniczakowi.
12' Fabisz oddaje minimalnie niecelny strzał.
13' (1:3) - Dariusz Szulc powiększa przewagę Deadline
14' (1:4) - Hattrick Topornickiego, w ekipie WrSport.pl wyraźny brak nominalnego bramkarza.
19' (2:4) - Stasz popełnia fatalny błąd w obronie wybijając piłkę pod nogi Fabisza gdy ta zmierzała już do rąk Guźniczaka.
20' - Koniec pierwszej połowy. W bramce WrSport.po pojawia się spóźniony Szczepaniak.
21' Niecelny strzał Topornickiego z rzutu wolnego.
24' (3:4) - Mocny strzał Dominika Leji znajduje drogę do bramki Guźniczaka!
26' (4:4) - Walka o zwycięstwo w tym meczu rozpoczyna się na nowo! Dominik Leja płaskim strzałem pokonuje bramkarza Deadline.
28' Leja oddaje niecelny strzał obok lewego słupka bramki rywala.
30' (4:5) - Dariusz Szulc wyprowadza Deadline na prowadzenie!
32' (4:6) - Ale ten wieczór należy jednak do Topornickiego, który wpisuje się na listę strzelców po raz czwarty.
35' - Faul Michała Guźniczaka oznacza, że Deadline przez dwie minuty zagra w osłabieniu. Chyba, że wcześniej straci bramkę.
36' Dwójkowa akcja Deadline Wrocbal zakończona niecelnym strzałem Janika, z metra do pustej bramki po podaniu Szulca!!!!!!!
37' Zbiogniew Guźniczak broni dwa strzały Fabisza.
37' Po obu stronach po pięć fauli akumulowanych, czy którać ze stron to wykorzysta???
37' Deadline już w komplecie.
37' (4:7) - Błaszczyk do Michała Guźniczaka i Deadline prowadzi już trzema golami. Pierwsza porażka WrSport.pl wisi w powietrzu!
38' Bramkarz WrSport.pl wyjeżdża z piłką w rękach za pole karne, sędzia dyktuje rzut wolny ale nie pokazuje czerwonej kartki co nie podoba się drużynie Deadline.

Deadline Wrocbal tym zwycięstwem zapewnił sobie awans do 1 ligi i jest trzecim zespołem, który może czuć się spokojnym. WrSport.pl odnotowuje pierwszą porażkę w tym sezonie ale oni już tydzień temu zapewnili sobie awans.

Przemysław Topornicki (Deadline Wrocbal)