23.02 godz. 15:15, Redeco, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Witczak, Jurzyk, Czeczot, Kloczkowski, Olkowski, Przedpełski, Pogoda, Nawrocki
Skład: Madej, Dychus, Konkel, Mikołajczyk, Bednarek, Wysoczański, Jankowski, Turzański
4' Paweł Jurzyk
18' Jakub Pogoda
19' Radosław Banaś
23' Radosław Banaś
36' Kamil Leszczyński
39' Artur Nawrocki
4' Mirosław Konkel
7' Bartłomiej Turzański
13' Bartłomiej Turzański
20' Patryk Bednarek
30' Bartłomiej Turzański
40' Mirosław Konkel
Zawodnik meczu: Grzegorz Bzowski (Bramkarz Domino bronił dziś jak w transie, wychodził obronną ręką nawet w kilku beznadziejnych już sytuacjach. Na wyróżnienie zasługuje też Radek Banaś, autor dwóch fantastycznych goli.)

Chociaż The Hornets wygrali grupę A, 2 ligi to do fazy play-off przystapili z zaledwie trzema punktami na koncie. Tyle samo punktów do "grupy mistrzowskiej" z rundy zasadniczej zabrał ze sobą zespół Domino jednak przed tygodniem powiększył swój dorobek o kolejne trzy oczka. Zwycięzca tego pojedynku przybliży się do zwycięstwa w 2 lidze ale będzie musiał liczyć na potknięcie WrSport.pl.

4' - Mirosław Konkel wędruje na ławkę kar za nieprzepisowe zatrzymanie rywala.
4' (0:1) - Potężny strzał Pawła Jurzyka!!! Piłka odbija się od słupka i wpada do bramki za plecami bramkarza, który odprowadził ją tylko wzrokiem.
7' Sędzia dyktuje rzut karny za faul na Konkelu.
7' (1:1) - Bramkarz Domino broni rzut karny wykonywany przez Turzańskiego ale wobec dobitki pechowego wykonawcy, nie miał już najmniejszych szans.
13' (2:1) - Fenomenalne trafienie Turzańskiego zza pola karnego!!! Bzowski nie miał nic do powiedzenia!
16' Turzański mija bramkarza i na wślizgu strzela w kierunku bramki, z boku pojawiła się jednak noga Tyszkiewicza, który uratował Domino przed utratą gola.
18' (2:2) - Jakub Pogoda zakręcił obrońcami "Szerszeni" i po chwili doprowadza do wyrównania.
19' (2:3) - Radosław Banaś otrzymuje podanie przed polem karnym od Kloczkowskiego i mocnym strzałem pokonuje Bednarka.
20' - Bramkarz The Hornets ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie, boisko opusza jeden z zawodników z pola.
20' Konkel i Przedpełski po zaciętej walce wpadają na ścianę, na szczęście żaden z zawodników mocno nie ucierpiał.
20' - Koniec pierwszej połowy. The Hornets jeszcze minutę w osłabieniu.
22' The Hornets już w komplecie!
23' (2:4) - Co za strzał Radka Banasia!!! Kapitan Domino uderzył niemal z połowy boiska nie dając szans Bednarkowi.
26' Bednarek w świetnym stylu broni strzał Nawrockiego oraz dobitkę Olkowskiego.
28' Alojzy Dychus wypuscił Turzańskiego sam na sam z Bzowskim ale bramkarz Domino wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. Trybuny szaleją!!!
30' (3:4) - Konkel podaje do Mikołajczyka, który oddaje mocny strzał. Bramkarz Domino paruje piłkę przed siebie z czego ochoczo skorzystał Bartłomiej Turzański.
33' Bzowski ratuje zespół przed utratą gola po strzale Mikołajczyka.
35' Bramkarz Domino drugi raz uczestniczy w tej samej akcji swojego zespołu. Sprytne wykonanie rzutu wolnego przez Hornetsów ale piłka nie wpada do bramki.
35' Mateusz Olkowski przegrywa pojedynek sam na sam z Bednarkiem.
36' - Leszczyński za faul na Jankowskim.
38' Co to była za okazja dla Hornetsów!!! Konkel tylko w słupek!!!
39' (3:5) - Domino pieczętuje zwycięstwo golem Artura Nawrockiego po przywileju korzyści zastosowanym przez arbitra.
40' - Niesportowe zachowanie Mirka Konkela! Sędzia po raz drugi w tym meczu pokazuje mu żółtą kartkę.

Drużyny z "grupy mistrzowskiej" dostarczają nam niesamowitych emocji, ten mecz stał na bardzo wysokim poziomie i możemy śmiało powiedzieć, że obie ekipy zasługują na grę w wyższej klasie rozgrywkowej. Domino już dziś wywalczyło awans i za rok powalczą o Superligę.