23.02 godz. 16:05, Redeco, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Majewski, Skrzypecki, Szpyra, Czapran, Bartosik
Skład: Widański, Dziuban, Jaworski, Zdrojewski, Krzyżanowski, Majewski, Kołodziejczyk, Bogacki
6' Paweł Bartosik
7' Paweł Majewski
8' Dariusz Kolęda
13' Mateusz Skrzypecki
14' Paweł Bartosik
35' Paweł Majewski
39' Paweł Majewski
4' Daniel Majewski
17' Maciej Bogacki
21' Maciej Bogacki
24' Sebastian Kołodziejczyk
29' Piotr Zdrojewski
Zawodnik meczu: Paweł Majewski (Motor napędowy Futbol.wroclaw.pl, autor hattricka oraz wielu groźnych akcji pod bramką rywali.)

Mecz pomiędzy drużynami, które nie mogą pochwalić się wielkim dorobkiem punktówym. Deichmann na starcie miał tylko jedno oczko po remisie z Deadline Wrocbal ale przegrał pierwszy mecz w "grupie mistrzowskiej", Futbol.wroclaw.pl wystartował z zerem na koncie ale ostatnio zremisował z The Hornets. Kto więc powiększy swój dorobek punktowy i przedłuży marzenia o awansie do 1 ligi?

1' Obie drużyny rzuciły się na siebie już od pierwszej minuty! Czy wytrzymają takie tempo przez cały mecz?
4' (1:0) - Daniel Majewski pakuje piłkę do bramki Czaprana pod samą poprzeczkę!
6' (1:1) - Futbol.wroclaw.pl odpowiada golem Bartosika.
7' (1:2) - Mateusz Skrzypecki podaje do Pawła Majewskiego, który podcinką pokonuje bramkarza rywali.
8' Na ławce rezerwowych Deichmanna pojawia się spóźniony Maciej Bogacki. Siła rażenia ekipy Zdrojewskiego znacznie wzrosła.
8' - Dariusz Kolęda za przerwanie korzystnej sytuacji rywalom.
9' Maciej Bogacki mija bramkarza dobiega do końcowej linii gdzie piłkę trąca obrońca i po chwili strzela do pustej bramki ale sędzia odgwizduje rzut rożny.
13' (1:3) - Mateusz skrzypecki położył w polu karnym dóch obrońców i bramkarza a następnie mocnym strzałem podwyższył wynik dla Futbol.wroclaw.pl
13' - Czas dla Deichmanna
14' (1:4) - Paweł Bartosik przechwycił piłkę wyprowadzanąprzez rywala i po chwili wpakował ją do bramki Kołodziejczyka.
15' Ależ interwencja Daniela Majewskiego, który wyratował zespół przed utratą bramki.
17' (2:4) - Napór zawodników Deichmanna opłacił się! Bogacki zmniejsza dystans do "Futbolowców".
21' (3:4) - Po wrzutce Majewskiego z rzutu rożnego, Maciej Bogacki strzałem z głowy strzela kontaktowego gola.
22' Kontuzja bramkarza Futbol.wroclaw.pl, który zchodzi z boiska łapiąc się za nos.
22' Czapran powraca między słupki bramki "Futbolowców".
24' - Bramkarz Deichmanna ukarany za wślizg przed polem karnym
24' Majewski uderza z rzutu wolnego ale trafia jedynie w słupek.
26' Bartosik nie wykorzystał dobrego podania Mateusza Skrzypeckiego i mając przed sobą pustą bramkę trafił w poprzeczkę!
29' (4:4) - Deichmann doprowadza do wyrównania!!! Piotr Zdrojewski pokonuje Czaprana po raz pierwszy w tym meczu.
33' Fantastyczna interwencja bramkarza Deichmanna po strzale Bartosika!!! Wszyscy widzieli już piłkę w bramce!
34' Kołodziejczyk w stylu Boruca broni strzał Pawła Majewskiego.
35' (4:5) - Po strzale Pawła Majewskiego, Futbol.wroclaw.pl znów obejmuje prowadzenie.
37' - Czas dla Deichmanna
38' Czapran broni mocny strzał Maćka Bogackiego.
39' (4:6) - Paweł Majewski strzałem w krótki róg zamienia na gola podanie Bartosika.

Również i w tym meczu nie brakowało emocji chociaż ostatecznie górą okazał się być zespół, który był dziś lepiej przygotowany. Futbol.wroclaw.pl włączył się do walki o awans, Deichmann z jednym punktem na koncie raczej może pożegnać się z grą w 1 lidze w sezonie 2014/2015.