16.02 godz. 22:10, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Szydłowski, Madej, Dychus, Konkel, Jankowski, Mikołajczyk, Bednarek, Wysoczański, Młynarczyk, Turzański
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Majewski, Skrzypecki, Szpyra, Czapran, Bartosik
21' Mirosław Konkel
23' Mirosław Konkel
39' Mirosław Konkel
12' Wojciech Słowicki
17' Paweł Majewski
37' Wojciech Słowicki
Zawodnik meczu: Mirosław Konkel ()

Futbol.wroclaw.pl ma najsłabsą sytuację wyjściową w walce o awans, drużynie Marka Szpyry nie udało się wywalczyć żadengo punktu w starciu z Domino oraz WrSport.pl. The Hornets wygrali grupę A, lecz na starcie mają tylko trzy punkty gdyż zaliczyli porażkę w starciu z Deadline Wrocbal. Wynik będzie pewnie zależał od składu obu drużyn oraz dyspozycji dnia.

4' Czapran w świetnym stylu broni strzał Madeja.
10' Kilka świetnych interwencji bramkarza Futbol.wroclaw.pl ratuje jego zespół przed utratą gola.
12' (1:0) - Wojciech Słowicki wpada w pole karne i wykańcza rzut wolny "Futbolowców"!
17' (2:0) - Ależ trafienie Pawła Majewskiego z kilkunastu metrów, który znalazł lukę między nogami obrońców a słupkiem bramki Hornetsów!!!
21' (2:1) - Chwilę po zmianie stron, kontaktowego gola strzela Mirosław Konkel.
23' (2:2) - Dwójkowa kontra "Szerszeni"! Turzański do Konkela, ten kładzie bramkarza i po chwili doprowadza do wyrównania.
28' Kontra The Hornets zakończona niecelnym strzałem Pawła Jankowskiego.
33' Rzut wolny dla The Hornets. Turzański trafia w mur złożony z obrońców Futbol.wroclaw.pl.
35' Nieudana kontra "Szerszeni", Konkel strzela wysoko nad poprzeczką bramki Czaprana po podaniu Turzańskiego.
36' Młynarczyk mając przed sobą tylko bramkarza nie trafia w światło bramki.
37' (3:2) - Ależ emocje!!! Wojciech Słowicki lobuje wychodzącego z bramki Bednarka!
39' (3:3) - Mirosław Konkel odpowiada na gola Słowickiego! Piłka po jego strzale z linii pola karnego odbija się od słupka i wpada do bramki.
40' - Koniec spotkania. Sprawiedliwy podział punktów!

Chociaż faworytem tego spotkania byli zdecydowanie The Hornets to Futbol.wroclaw.pl pokazał, że zależy im na powrocie do 1 ligi. Po zaciętej walce podopieczni Marka Szpyry wywalczyli remis. Aby jednak liczyć się w walce o awans muszą wygrać oba najbliższe spotkania, pierwsze z nich już za tydzień z Deichmannem. Zwycięsto może być dla nich szansą na wyższą pozycję w tabeli bowiem The Hornets mogą stracić punkty z mocnym Domino.